Anton Hrachovský Správy

Najčítanejšie témy týždňa: 5 udalostí, ktoré vás počas týždňa zaujali najviac

Ani sme sa nenazdali a máme tu záver týždňa. Ten bol v našom meste bohatý na zaujímavé udalosti. Pozrite si prehľad toho, na čo ste klikali najčastejšie.

Ilustračný obrázok k článku Najčítanejšie témy týždňa: 5 udalostí, ktoré vás počas týždňa zaujali najviac
Foto: Anton Hrachovský

NAKA zadržala lekárku zo Zámkov

Jednotky Národnej kriminálnej agentúry (NAKA) zadržali v stredu 6. novembra pri preberaní úplatku lekárku novozámockej nemocnice. Úplatky mala prevziať aj v minimálne piatich ďalších prípadoch.

Rekonštrukcia mosta a termín dokončenia

Rekonštrukcia mosta na ceste I/75 pri novozámockom kúpalisku má byť ukončená počas novembra a decembra. Ako odznelo na spoločnom stretnutí Slovenskej správy ciest (SSC) a predstaviteľov mesta, konečný termín závisí od počasia.

Blíži sa výluka

Železnice Slovenskej republiky (ŽSR) sa chystajú realizovať výlukové práce v železničnom úseku na trati kúsok od Nových Zámkov.

Pokuta pre novozámockú televíziu

Rada pre vysielanie a retransmisiu (RVR) na svojom ostatnom zasadnutí pokutovala viacero televízii. Medzi nimi aj Televíziu Nové Zámky.

Unikátne mozaiky umelca zo Zámkov

Ernest Šorokšári nedávno predviedol zvedavým Novozámčanom svoj najnovší počin. Je ním zobrazenie lokalít v našom meste v zaujímavej podobe fotomozaiky. Jeho najnovšie výtvarné práce sú zvláštne tým, že umožňujú dvojaký pohľad na vytvorené diela z hľadiska umeleckej prezentácie.

Sledujte nás aj na Facebooku a Instagrame a nenechajte si ujsť ďalší zaujímavý obsah z Nových Zámkov a okolia.

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie