Užite si víkend v Nových Zámkoch naplno: Inšpirujte sa našim výberom podujatí

Víkend je tu znova, čo robiť počas najbližších dní? Prinášame niekoľko podujatí, ktoré sa budú konať v Nových Zámkoch.

Anton Hrachovský
Ilustračný obrázok k článku Užite si víkend v Nových Zámkoch naplno: Inšpirujte sa našim výberom podujatí
Foto: Anton Hrachovský

POÉZIA KAMENINY

denne, Múzeum Jána Thaina

Výstava Poézia kameniny prezentuje pestrosť, krásu a rôznorodosť výrobkov rožňavskej kameninovej manufaktúry, ktoré sú výsledkom šikovnosti, nápaditosti, umu a vkusu jej vtedajších zamestnancov a poskytuje stručné informácie o jej histórii. V piatok si môžu návštevníci vychutnať do 17:00, v sobotu od 9:00 do 13:00.

MSR V HALOVOM KARTINGU

13. mája 2017 od 10:00, Komárňanská cesta 3

Milovníci motokár si prídu na svoje. V Zámkoch sa totiž budú konať Majstrovstvá Slovenska v halovom kartingu, ktoré sú organizované v spolupráci so Slovenskou asociáciou motoristického športu.

DEŇ RODINY 2017

13. mája 2017 od 10:00

Deň plný zábavy a upevňovania rodinných vzťahov si v našom meste užijeme aj tento rok! Novozámčania sa môžu počas tohtoročného Dňa rodiny opäť tešiť na pestrý program pre malých i veľkých. Celodenný program nájdete v našom rozpise.

FC UNION NOVÉ ZÁMKY – MFK ZEMPLÍN MICHALOVCE

13. mája 2017 o 13:00, Štadión na Sihoti

Novozámocké futbalistky privítajú v sobotu súperky z predposledných Michaloviec, čo by mohla byť ideálna príležitosť, ako si zadovážiť prvé body v sezóne.

FKM NOVÉ ZÁMKY – FKS NEMŠOVÁ

14. mája 2017 o 16:30, Štadión L.Gancznera

Po stredajšej výhre na ihrisku posledného Nededu čaká futbalistov v nedeľu na domácej pôde súper zo stredu tabuľky. Nemšovej patrí po 28 kolách 10. priečka, Zámčania sú už 16., v prípade víťazstva sa môžu posunúť o ďalšie priečky nahor.

LÁSKA NA POVAŽÍ

14. mája 2017 o 19:00, Cisársko-kráľovská historická jazdiareň

Necelé dva roky po svetovej premiére zavíta prvá slovenská opereta po 50 rokoch aj do Nových Zámkov. Metropolitný orchester Bratislava totiž predvedie koncertné prevedenie operety Láska na Považí.

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk

Odporúčame