Anton Hrachovský Futbal

Priateľské zápasy pred novým ročníkom futbalových líg už odštartovali. Nové Zámky utŕžili v súboji s regionálnym susedom zahanbujúcu prehru.

Ilustračný obrázok k článku Novozámockí futbalisti okúsili chuť trpkej prehry: Súper im poriadne nadelil, VIDEO
Zdroj: YouTube.com

Hráči FKM Nové Zámky podľahli v rámci prípravy na nový ročník v Janíkovciach druholigovej Nitre vysoko 0:10. Už po polčase, ktorý Zámčania prehrali o štyri góly, vyzeralo skóre hrozivo. Akoby to však nestačilo, s chuťou hrajúci Nitrania pridali po prestávke ďalších 6 presných zásahov.

FC Nitra – FKM Nové Zámky 10:0 (4:0)
góly: 19., 23., 36. Žák, 30. Fábry, 46., 53., 90. Balaj, 60., 82. Ivančík, 86. Šimončič

O výsledku zápasu informovala webová stránka FC Nitra.