Slovenský pohár pozná účastníkov prvých kôl: Nechýbajú Nové Zámky

Futbalový 48. ročník Slovenského pohára Slovnaft Cup 2016/2017 sa bude hrať za účasti 202 klubov z prvej až piatej ligovej úrovne. Medzi klubmi, ktoré si zmerajú sily, nechýbajú ani FKM Nové Zámky a ďalšie celky z nášho okresu.

Anton Hrachovský
Ilustračný obrázok k článku Slovenský pohár pozná účastníkov prvých kôl: Nechýbajú Nové Zámky
Zdroj: TASR

Do tohtoročnej edície slovenskej pohárovej súťaže sa prihlásilo 12 klubov najvyššej Fortuna ligy, 18 klubov 2. ligy a 172 celkov zo súťaží riadených regionálnymi futbalovými zväzmi. V ich právomoci bol aj žreb zápasov 1. kola, resp. rozhodnutie o priamom nasedení klubov priamo do 2. kola. Zápasy 1. kola by mali byť odohrané do 31. júla 2016.

Fortunaligové kluby mali výhodu nasadenia (teda, že sa nestretnú medzi sebou) aj v 3. kole. Neplatí pre ne teritoriálne rozdelenie Západ – Východ. Dvojičky víťazov z 2. kola zo susediacich vyžrebovaných pozícií vytvoria dvojičku 3. kola (A1-A2 vs. A3-A4). Oficiálnymi hracími dňami 2. kola sú 9. a 10. august 2016, v prípade 3. kola je to 23. a 24. august 2016.

Žreb tímov z okresu Nové Zámky

žreb 1. kola:

  • FK TJ Lokomotíva Kozárovce – TJ Družstevník Dvory nad Žitavou
  • FK Chotín – FKM Nové Zámky
  • FC Komjatice – ŠK Blava 1928 Jaslovské Bohunice
  • TJ Družstevník Bešeňov – FK Kolárovo

2. a 3. kolo – veľkým písmom sú uvedené priamo nasadené tímy

  • Lehnice / Malženice – Kozárovce / Dvory nad Žitavou
  • Chotín / Nové Zámky – TJ DRUŽSTEVNÍK VEĽKÉ LUDINCE
  • Komjatice / Jaslovské Bohunice – FK POHRONIE ŽIAR NAD HRONOM DOLNÁ ŽDAŇA
  • Bešeňov / Kolárovo – FK SLOVAN DUSLO ŠAĽA
  • Jacovce / Šimonovany – ŠK ŠURANY

Žreb zvyšných tímov

žreb 1. kola:

  • FK Predmier – ŠK Javorník Makov
  • TJ Čunovo – Lokomotíva Devínska Nová Ves
  • FC Petržalka Akadémia – FK Rača
  • OŠK Radzovce – MFK Nová Baňa
  • TJ Tatran Cementáreň Ladce – OŠk Trenčianske Stankovce
  • TJ Lehnice – OFK Malženice
  • ŠK Veľké Zálužie – MFK Topvar Topoľčany
  • TJ Baník Štiavnické Bane – FK Šalková
  • TJ Lovča – TJ Tatran VLM Pliešovce
  • Karpaty Limbach – FK Slovan Ivanka pri Dunaji
  • TJ Tatran Horovce – – MŠK Slovan Trenčianske Teplice
  • ŠK Šenkvice – PŠC Pezinok
  • TJ Fatran Varín – TJ Stráža
  • ŠK Belá – MFK Bytča
  • OFK Solčany – FK Tempo Partizánske
  • MFK Stará Turá – OK Častkovce
  • TJ Horné Saliby – TJ Slavoj Boleráz
  • ŠK Závod – FC Malacky
  • FC Nový Život – OŠK Svätý Peter
  • FK Rajec – TJ Tatran Krásno nad Kysucou
  • TJ Veľké Leváre – ŠK Lozorno FO
  • FK ŠK Danubia Hrubý Šúr – FK Slovan Most pri Bratislave
  • FC Pata – TJ Družstevník Zvončín
  • TJ Družstevník Veľké Kostolany – MFK Vrbové
  • TJ Družstevník Jacovce – ŠK Slovan Šimonovany-Partizánske
  • ŠK FC Vydrany – FC Slovan Hlohovec
  • NMŠK 1922 Bratislava – FK Inter Bratislava
  • TJ Slovan Zemianske Kostolany – FKS Nemšová
  • TJ Plevník-Drienové – TJ Partizán Prečín
  • TJ Slovan Brvnište – TJ Partizán Domaniža
  • ŠK Nevidzany – OFK Hrušovany
  • ŠK Selce – MFK Revúca
  • Attack Vrútky – ŠK Dynamo Diviaky
  • MFK Dobšiná – MFK Rožňava
  • FK 05 Levoča – ŠK Harichovce
  • TJ Družstevník Parchovany – ŠK Strážske
  • TJ Nový Život Kluknava – FK Pokrok SEZ Krompachy
  • FK Slovan Žabokreky – TJ Družstevník Liptovská Štiavnica
  • TJ Šľachtiteľ Malý Šariš – MŠK Spišské Podhradie
  • TJ Tatran Chlebnice – ŠK Tvrdošín
  • FK CSM Tisovec – FK mesta Tornaľa
  • TJ Máj Ružomberok-Černová – ŠK Prameň Kováčová
  • OŠK Bešeňová – Jupie Podlavice Badín
  • FK Terchová – TJ Tatran Oravské Veselé
  • TJ Družstevník Oravská Poruba – ŠK Závažná Poruba
  • OFK Olováry – ŠK Novohrad Lučenec
  • TJ Slavoj Kráľovský Chlmec – Družstevník Veľký Horeš
  • OFK Tatran Kračúnovce – TJ Sokol Ľubotice
  • OFK 1950 Priechod – FK FC Baník Veľký Krtíš
  • FK Strečno – OFK Teplička nad Váhom
  • FK Čaňa – TJ Mladosť Kalša
  • TJ Jasenov – TJ Ptava NV Ptičie
  • TJ Družstevník Perín – MFK Spartak Medzev
  • TJ Višňové – FK Nižná
  • FK Jesenské – ŠK Vinica
  • 1. OFC Liptovské Sliače – ŠK Turčianska Štiavnička
  • TJ Družstevník Malá Ida – FK Bodva Moldava nad Bodvou
  • TJ Družstevník Petrovce nad Laborcom – MFK Sobrance
  • FC 34 Liptovský Mikuláš-Palúdzka – MFK Žarnovica
  • Oravan Oravská Jasenica – ŠKM Liptovský Hrádok
  • FK 1931 Hranovnica – FK Svit
  • FK Iskra Hnúšťa – TJ Sklotatran Poltár
  • MŠK Slavoj Spišská Belá – FK Veľká Lomnica
  • TJ Snaha Zborov nad Bystricou – MŠK Kysucké Nové Mesto
  • OFK Dlhé Klčovo – FK Humenné
  • FC Pivovar Šariš Veľký Šariš – OŠFK Šarišské Michaľany
  • FK Kechnec – ŠKO Veľká Ida
  • Slávia TU Košice – FK Geča 73
  • FC 98 Hajnáčka – FK Slovenské Ďarmoty
  • TJ Slovan Skalité – FK Čadca

2. a 3. kolo – veľkým písmom sú uvedené priamo nasadené tímy

  • ŠK BÁHOŇ – FK DUKLA BANSKÁ BYSTRICA
  • Predmier / Makov – 1. FC TATRAN PREŠOV
  • Čunovo / Devínska Nová Ves – FC ŠTK 1914 ŠAMORÍN
  • Petržalka / Rača – MFK SKALICA
  • Radzovce / Nová Baňa – Ladce / Trenčianske Stankovce
  • Veľké Zálužie / Topoľčany – FC NITRA
  • Štiavnické Bane / Šálková – OFK DUNAJSKÁ LUŽNÁ
  • Lovča / Pliešovce – Limbach / Ivanka pri Dunaji
  • Horovce / Trenčianske Teplice – AFC NOVÉ MESTO NAD VÁHOM
  • OŠK ROSINA – FK SENICA
  • KFC KOMÁRNO – Šenkvice / Pezinok
  • Varín / Stráža – FC SPARTAK TRNAVA
  • Belá / Bytča – MŠK THERMÁL VEĽKÝ MEDER
  • Solčany / Partizánske – MŠK FOMAT MARTIN
  • Stará Turá / Častkovce – Horené Saliby / Boleráz
  • Závod / Malacky – Nový Život / Svätý Peter
  • Rajec / Krásno – ŠKF SEREĎ
  • Veľké Leváre / Lozorno – ŠK 1923 GABČÍKOVO
  • FC HORSES ŠÚROVCE – ŠK SVÄTÝ JUR
  • TJ KOVO BELUŠA – FC DAC 1904 DUNAJSKÁ STREDA
  • Hrúbý Šúr / Most pri Bratislave – Pata / Zvončín
  • Veľké Kostolany / Vrbové – MFK ZEMPLÍN MICHALOVCE
  • Vydrany / Hlohovec – NMŠK / Inter
  • Zemianske Kostolany / Nemšová – MŠK PÚCHOV
  • Drienové / Prečín – AS TRENČÍN
  • Brvnište / Domaniža – FC BANÍK HORNÁ NITRA PRIEVIDZA & HANDLOVÁ
  • Nevidzany / Hrušovany – FC ROHOŽNÍK
  • Selce / Revúca – PARTIZÁN BARDEJOV
  • FK DRUŽSTEVNÍK PLAVNICA – MFK RUŽOMBEROK
  • Vrútky / Diviaky – FC VSS KOŠICE
  • Dobšiná / Rožňava – MŠK ŽILINA
  • Levoča / Harichovce – Parchovany / Strážske
  • Kluknava / Krompachy – Žabokreky / Liptovská Štiavnica
  • Malý Šariš / Spišské Podhradie – Chlebnice / Tvrdošín
  • Tisovec / Tornaľa – Černová / Kováčová
  • Bešeňová / Badín – Terchová / Oravské Veselé
  • MFK VRANOV NAD TOPĽOU – ŠK SLOVAN BRATISLAVA
  • TJ SOKOL MEDZIBROD – FC LOKOMOTÍVA KOŠICE
  • Oravská Poruba / Závažná Poruba – Olováry / Lučenec
  • Kráľovský Chlmec / Veľký Horeš – OFK SIM RASLAVICE
  • Kračúnovce / Ľubotice – FK SPIŠSKÁ NOVÁ VES
  • Priechod / Veľký Krtíš – Strečno / Teplička nad Váhom
  • Čaňa / Kalša – FC VION ZLATÉ MORAVCE VRÁBLE
  • Jasenov / Ptičie – Perín / Medzev
  • 1. FK SVIDNÍK – ŽP ŠPORT PODBREZOVÁ
  • Višňové / Nižná – MŠK TESLA STROPKOV
  • Jesenské / Vinica – Liptovské Sliače / Turčianska Štiavnička
  • Malá Ida / Moldava nad Bodvou – Petrovce nad Laborcom / Sobrance
  • Palúdzka / Žarnovica – Oravská Jasenica / Liptovský Hrádok
  • Hranovnica / Svit – FK POPRAD
  • FTC FIĽAKOVO – TJ FK VYŠNÉ OPÁTSKE
  • Hnúšťa / Poltár – Spišská Belá / Veľká Lomnica
  • Zborov / Kysucké Nové Mesto – ŠK ODEVA LIPANY
  • Dlhé Klčovo / Humenné – MFK TATRAN LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ
  • MFK SLOVAN SABINOV – MFK LOKOMOTÍVA ZVOLEN
  • Veľký Šariš / Šarišské Michaľany – Kechnec / Veľká Ida
  • TU Košice / Geča – SPARTAK MYJAVA
  • Hajnáčka / Slovenské Ďarmoty – FK HANISKA
  • Skalité / Čadca – SLAVOJ TREBIŠOV

Môže vás zaujímať:

Onedlho začne nový futbalový ročník 2016/17: Pozrite si ZOZNAM účastníkov z okresu

Rodák z okresu medzi TOP futbalistami roka: Po EURO 2016 prišla ďalšia pocta

Slovenská futbalová ikona Anton Dragúň: Nové Zámky sú športovo-zánikové mesto

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk

Odporúčame