Anton Hrachovský Kultúra Správy

Kultúrne podujatia sú stále v nedohľadne. Ako naložiť so zakúpenými vstupenkami?

Množstvo Novozámčanov si už v predstihu kúpilo vstupenky na kultúrne podujatia v roku 2020. Pozrite, čo, kde a kedy môžu urobiť, aby ich peniaze neprepadli.

Ilustračný obrázok k článku Kultúrne podujatia sú stále v nedohľadne. Ako naložiť so zakúpenými vstupenkami?
14
Galéria

Rok 2020 odštartovali Nové Zámky ako slovenské Mesto kultúry. Tento honor získali po úspešnej prezentácii projektu Vzdušné Zámky. V priebehu roka naplánovali organizátori desiatky podujatí, zapojili do nich miestnych, slovenských i zahraničných umelcov.

Uskutočnilo sa len niekoľko z nich. Žiaľ, aktuálna situácia so šírením nákazy koronavírusom si od marca, až do odvolania, vyžiadala stopku pre organizáciu kultúrnych podujatí. Ide o stratu nielen pre organizátorov a mesto, ale aj pre milovníkov kultúry.

Vstupenky možno vrátiť

Na niektoré z podujatí si Zámčania už v predstihu kúpili vstupenky. V momentálnej situácii sú im však nanič. Môžu ich vrátiť.

„V súvislosti so zrušením kultúrnych podujatí v Dome kultúry a v ostatných kultúrnych zariadení informujeme občanov, ktorí si zakúpili vstupenky, že je možné tieto vrátiť individuálne po dohovore so zamestnankyňou turisticko-informačnej kancelárie,“ informovala radnica.

Bližšie sa možno informovať aj u Alžbety Fülöpovej na telefónnom čísle 0908 719 146.

Vo fotogalérii: Slávnostné otvorenie Vzdušných Zámkov v januári 2020.

Slávnostné otvorenie Nových Vzdušných Zámkov
14
Galéria
Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie