Anton Hrachovský Hokej

Zámky prehrávali v Dubnici už o dva góly: Potom však prišiel obrat, VIDEO

Prvá hokejová liga mala na programe deviate kolo. Do akcie zasiahli aj hráči Nových Zámkov.

Ilustračný obrázok k článku Zámky prehrávali v Dubnici už o dva góly: Potom však prišiel obrat, VIDEO

V stredu 11. októbra odohrali hráči B-tímu HC Nové Zámky ligový zápas proti dovtedy neporazenej Dubnici nad Váhom. Napriek tomu, že súper už v prvej tretine viedol o dva góly, Novozámčania neskladali zbrane a ešte do konca úvodnej časti hry sa im podarilo vyrovnať.

V 33. minúte rozhodol o výhre zelenobielych útočník Jozef Tibenský. Zámčanom tak patrí po deviatich zápasoch ôsma priečka prvoligovej tabuľky. V piatok 13. októbra čaká naše ´Béčko´ zápas v Spišskej Novej Vsi.

MHK Dubnica nad Váhom – HC Nové Zámky B 2:3 (2:2, 0:1, 0:0)

Góly: 11. Berák, 14. Hegyi – 15. Matejov, 18. Rehák, 33. Tibenský.
Rozhodovali: Mĺkvy – Drblík, P. Tvrdoň, vylúčení: 5:5, presilovky: 1:0, oslabenia: 0:1, 703 divákov

Zostava HC Nové Zámky B: Matúš Nagy – A. Kudrna, Trávniček, M. Šiška, Šimek, Rácz, J. Štefanka ml., – D. Novák, J. Klenko, Do. Rehák – Tužinský, M. Matejov, Tibenský – Bahna, S. Slávik, Kovács – E. Šramaty, Ondrušek

Zdroj: Facebook