Zámčanov odvezie na kúpalisko bezplatný Štrandbus: Každý deň vyrazia štyri spoje

Aj počas leta roku 2019 sa dostanú Novozámčania na Štrand bezplatným autobusovým spojom. Pozrite sa, kedy bude premávať.

Anton Hrachovský

Bezplatný Štrandbus premáva v Nových Zámkoch od roku 2006. Rovnako tomu bude aj v roku 2019 počas 81. letnej sezóny novozámockého kúpaliska Emila Tatárika. Tá predchádzajúca bola z hľadiska návštevnosti rekordnou.

Štrandbus začne premávať od piatku 28. júna 2019, od rána. Na kúpalisko sa bude možné zviezť každý deň počas letných prázdnin. Každý deň vyštartujú smetrom na Štrand štyri spoje z autobusovej zastávky pri športovej hale Milénium na ulici T.G.Masaryka. Rovnako štyri autobusy odvezú návštevníkov kúpaliska smerom do mesta.

Harmonogram cesty Štrandbusu na termálne kúpalisko

odchod km 1.spoj 2.spoj 3.spoj 4.spoj
ul. T.G. Masaryka – Milénium 0,0 09:00 10:00 13:30 15:30
ul. Petőfiho – Poliklinika 0,6 09:02 10:02 13:32 15:32
ul. Gúgska – Pri kríži 1,3 09:05 10:05 13:35 15:35
ul. S.H. Vajanského 27 1,8 09:07 10:07 13:37 15:37
ul. S.H. Vajanského 49 2,2 09:09 10:09 13:39 15:39
ul. Nábrežná – predajňa CBA 2,6 09:10 10:10 13:40 15:40
ul. Nábrežná 93 3,2 09:11 10:11 13:41 15:41
ul. Bitúnková – Pošta 3,5 09:12 10:12 13:42 15:42
ul. Gogoľova – Sociálna poisťovňa 4,1 09:14 10:14 13:44 15:44
ul. M.R. Štefánika – Múzeum 4,5 09:16 10:16 13:46 15:46
ul. M.R. Štefánika – Tabaková 4,8 09:18 10:18 13:48 15:48
ŠTRAND 6,0 09:20 10:20 13:50 15:50
odchod km 1.spoj 2.spoj 3.spoj 4.spoj
ŠTRAND 0,0 14:15 16:15 18:15 19:15
ul. Šurianska – predajňa JEDNOTA 0,4 14:16 16:16 18:16 19:16
ul. M.R. Štefánika – Tabaková 1,1 14:17 16:17 18:17 19:17
ul. M.R. Štefánika – Múzeum 1,5 14:18 16:18 18:18 19:18
ul. Gogoľova – Sociálna poisťovňa 1,8 14:21 16:21 18:21 19:21
ul. Bitúnková – Pošta 2,5 14:23 16:23 18:23 19:23
ul. Nábrežná 93 2,8 14:26 16:26 18:26 19:26
ul. Nábrežná – predajňa CBA 3,4 14:27 18:27 18:27 19:27
ul. S.H. Vajanského 49 3,8 14:28 16:28 18:28 19:28
ul. S.H. Vajanského 27 4,1 14:30 16:30 18:30 19:30
ul. Gúgska 5 – Artézska studňa 4,8 14:32 18:32 18:32 19:32
ul. Petőfiho – Poliklinika 5,4 14:34 16:34 18:34 19:34
ul. T.G. Masaryka – Milénium 6,0 14:36 16:36 18:36 19:36

Sledujte nás aj na Instagrame a nenechajte si ujsť ďalší zaujímavý obsah z Nových Zámkov a okolia.

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk