Anton Hrachovský Futbal

Zámčania s krutou prehrou v druhom kole: Na ihrisku Malženíc dostali osem gólov

Futbalisti Nových Zámkov okúsili v druhom kole aktuálnej sezóny 2019/2020 trpkú príchuť vysokej prehry. Nedarilo sa im na ihrisku Malženíc.

Ilustračný obrázok k článku Zámčania s krutou prehrou v druhom kole: Na ihrisku Malženíc dostali osem gólov
Zdroj: Rastislav Búgel

Cez víkend pokračovala tretia najvyššia futbalová súťaž mužov na Slovensku. Hráči Nových Zámkov vycestovali na zápas do Malženíc pri Trnave, kde si zmerali sily s jedným z najlepších tímov minulej sezóny 2018/2019.

O výhre rozhodli domáci už v prvom polčase, ktorý vyhrali o štyri góly. V závere duelu sa im podarilo v krátkom slede šiestich minút skórovať až trikrát. Jediným úspešným strelcom na strane Nových Zámkov bol Martin Letko.

Po dvoch kolách tak patrí Zámčanom 14. priečka, Malženice sa usadili na špici ligovej tabuľky.

Najbližší zápas odohrá tím FKM Nové Zámky na domácom trávniku proti Gabčíkovu. To si naposledy poradilo s Galantou 3:0.

Futbal Slovensko: viac aktuálnych správ z futbalu

OFK Malženice – FKM Nové Zámky 8:1 (4:0)

Góly: 20. Rehák (11m), 29. Krajčovič, 38. Balážik, 42. Magdolen, 68., 84. Orolín, 86. Sekera, 88. Halmo – 65. Letko