Anton Hrachovský Futbal

Zámčania na Považí bez streleného gólu: O výsledku rozhodol striedajúci hráč

Futbalisti Nových Zámkov sa v strede týždňa predstavili na pôde Lednických Rovní. Z Považia však odcestovali bez bodu.

Ilustračný obrázok k článku Zámčania na Považí bez streleného gólu: O výsledku rozhodol striedajúci hráč

Futbalisti FKM Nové Zámky absolvovali v stredu 4. septembra piaty tohtosezónny duel v rámci ich pôsobenia v 3. Lige – Západ. Ich súperom bol ambiciózny tím z Lednických Rovní. V úvodnom dejstve nerozvlnili strelci sieť ani na jednej z brán.

O výsledku tak rozhodol druhý polčas. V 71. minúte vybehol na ihrisko striedajúci Matej Remšík, aby po šiestich minútach na trávniku rozhodol o výhre Lednických Rovní.

Domáci sa vďaka výhre posunuli na špicu ligovej tabuľky, Novým Zámkom patrí po piatich odohraných zápasoch jedenáste miesto v 16-člennom pelotóne. V najbližšom kole sa predstavia v nedeľu 8. septembra doma proti Marcelovej. Nováčikovi ligy patrí priebežná štvrtá priečka, v piatich dueloch dosiahli Marcelovčania bilanciu 3–1–1.

Futbal Slovensko: viac aktuálnych správ z futbalu

ŠK Lednické Rovne – FKM Nové Zámky 1:0 (0:0)

Gól: 77. Remšík