Výborné vína, chuťovky a obrovská zábava: Víkend v Modranoch na Vínnom bude patriť Gastro Korzu

29. a 30. septembra 2017 sa bude konať Gastro - vinné korzo v Modranoch. Nájdete tu výborné vína z Modran a okolia, gastronomické chuťovky z desiatich krajín, celodenné rodinné programy a medzi inými očakávajú návštevníkov aj DEMJÉN FERENC, CHARLIE a KIS GRÓFO.

V tejto obci, kde žije menej ako 1 500 obyvateľov, je dané všetko potrebné k usporiadaniu takejto udalosti. Nájdete tu prístupných približne 250 pivníc, ktoré sú obklopené sadenicami viniča. Údolie Sutyú je ako stvorené pre podujatia spojené s vínom.

Počas Gastro – vinného korza si môžete obzrieť 25 pivníc miestnych vinárov, okrem toho budete mať možnosť ochutnať aj vína 20 bližších, či vzdialenejších končín. Čo sa gastronómie týka, pochutnáte si na výnimočných jedlách 10 krajín (napríklad jedlá srbské, ruské, nemecké, poľské, české, slovenské a maďarské).

V PIATOK bude mať hlavnú úlohu zábava, keďže vystúpia: Mészáros Tamás, Hídvégi Band, Sissy a Sanci, Vivien, Rigó Mónika, Josh, ďalej tiež známa skupina 3+2 a nakoniec usporiada celkom určite neuveriteľnú party KIS GRÓFÓ. Neskôr až do vyčerpania vám bude hrať do tanca skupina Party Time.

V SOBOTU očakáva Rodinný dvor deti už od predobedia. Zabávať sa budú môcť na starých Chaplinovkách a tancovať na hudbu skupiny Iszkiri. Neskôr si budú môcť oddýchnuť pri príbehu Ludas Matyiho, aby mali dosť energie sa opäť vyblázniť na hudobnom programe Bergengóc – Zenegóc. Okrem tohto bude súťaž v pretekaní slimákov a tiež majstrovstvá v zápasení Sumo. Miestni členovia klubu modelárov a tiež členovia klubu z Győru predvedú veľkolepú vzdušnú show pod názvom Letecký deň.

Dospelých bude na pódiu Othello zabávať Eminent, skupina Arizóna a tiež Elán Forever. Večer od 19:00 bude živý veľký koncert skupiny TNT. Na Vínnom – Gastro Korze bude hviezdou DEMJÉN FERENC, ktorý so svojím hosťom CHARLIE-m zaspieva hity ako: Szerelem vonat, Sajtból van a Hold, Hogyan tudnék élni nélküled, Jég dupla whiskyvel, Nézz az ég felé). Zábavu bude uzatvárať skupina Funk&Wonder band.

Vínne – Gastro korzo bude úplné v sobotu, keď budete môcť navštíviť aj trhy s remeselníckymi prácami a obvyklými vecami.

Lístky si v predpredaji viete kúpiť v Modranoch na Obecnom úrade alebo online na stránke www.borkorzo.sk.

Pre najnovšie informácie sledujte Facebook stránku udalosti

(PR správa) – Za obsah a fotografie zodpovedá objednávateľ tejto tlačovej správy.

Zdroj: Generation C media, s.r.o.

Odporúčame

Tento článok nie je možné komentovať.