Anton Hrachovský Práca

Voľný flek na radnici v Zámkoch: Hľadá sa zamestnanec na sekretariát primátora

Možno vás zaujme nasledovná pracovná pozícia. Mestský úrad hľadá zamestnanca.

Ilustračný obrázok k článku Voľný flek na radnici v Zámkoch: Hľadá sa zamestnanec na sekretariát primátora
Foto: Anton Hrachovský

Radnica v Nových Zámkoch hľadá nového zamestnanca. Ide o pozíciu Samostatný odborný zamestnanec na sekretariáte primátora a zástupcu primátora.

Budúci zamestnanec by mal byť flexibilný, komunikatívny, morálne a občiansky bezúhonný, mal by ovládať anglický jazyk a mať dosiahnuté vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa.

Voľné miesto na radnici v Zámkoch

Uchádzač musí absolvovať pohovor zameraný na vedomostné a osobnostné predpoklady. Ak uspeje, bude mu náležať základný plat v 6. platovej triede, čo je podľa zákona 792 eur.

V prípade, že vás ponúkané miesto oslovilo a spĺňate uvedené požiadavky a máte záujem zúčastniť sa pohovoru, je potrebné zaslať žiadosť o prijatie do pracovného pomeru, štruktúrovaný životopis a doklady o vzdelaní resp. absolvovaní kurzov.

Radnica informovala o voľnom pracovnom mieste 21. augusta, takže na prípadnú reakciu neostáva veľa času. Písomné prihlášky je potrebné doručiť do 31. augusta 2019 e-mailom na adresu tunde.szekeresova@novezamky.sk alebo na adresu Mesto – Mestský úrad, JUDr. Ing. Tünde Szekeresová- prednostka MsÚ, Hlavné námestie 10, 940 02 Nové Zámky.

Sledujte nás aj na Facebooku a Instagrame a nenechajte si ujsť ďalší zaujímavý obsah z Nových Zámkov a okolia.

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie