Ilustračný obrázok k článku Užite si leto pri vode: Na kúpalisko vás ZADARMO odvezie Štrandbus
8
Galéria

Užite si leto pri vode: Na kúpalisko vás ZADARMO odvezie Štrandbus

Od piatka 1. júla začal v Nových Zámkoch premávať Štrandbus. Bezplatná sezónna linka odvezie obyvateľov mesta i návštevníkov na Termálne kúpalisko Štrand Emila Tatárika.

Správy
Správy

Užite si leto pri vode: Na kúpalisko vás ZADARMO odvezie Štrandbus

Od piatka 1. júla začal v Nových Zámkoch premávať Štrandbus. Bezplatná sezónna linka odvezie obyvateľov mesta i návštevníkov na Termálne kúpalisko Štrand Emila Tatárika.

Ilustračný obrázok k článku Užite si leto pri vode: Na kúpalisko vás ZADARMO odvezie Štrandbus
8
Galéria

Štrandbus začína už svoju sedemnástu sezónu, v prevádzke je vďaka spolupráci mesta Nové Zámky, spoločností Bytkomfort a Arriva Nové Zámky.

Bezplatný spoj

Cestujúcim bude k dispozícii počas celých letných prázdnin. Premávať bude na kúpalisko a späť štyrikrát za deň, informoval primátor Otokar Klein.

Na linke premáva mestský autobus, ktorý odvezie 30 sediacich a 82 stojacich cestujúcich. Mamičky s kočíkmi alebo cestujúci na invalidnom vozíku môžu využiť nástupnú rampu. Autobus má zníženú podlahu, informačné tabule a poskytuje bezplatné pripojenie na internet cez wifi, skonštatoval Silvester Zemes, generálny riaditeľ Arriva Nové Zámky.

Prečítajte si tiež

Od km 1. spoj 2. spoj 3. spoj 4. spoj
ul. T.G. Masaryka – Millénium 0,0 09:00 10:00 13:30 15:30
ul. Petőfiho – Poliklinika 0,6 09:02 10:02 13:32 15:32
ul. Gúgska – Pri kríži 1,3 09:05 10:05 13:35 15:35
ul. S.H. Vajanského 27 1,8 09:07 10:07 13:37 15:37
ul. S.H. Vajanského 49 2,2 09:09 10:09 13:39 15:39
ul. Nábrežná – predajňa CBA 2,6 09:10 10:10 13:40 15:40
ul. Nábrežná 93 3,2 09:11 10:11 13:41 15:41
ul. Bit nková – Pošta 3,5 09:12 10:12 13:42 15:42
ul. Gogoľova – Sociálna poisťovňa 4,1 09:14 10:14 13:44 15:44
ul. M.R. Štefánika – Múzeum 4,5 09:16 10:16 13:46 15:46
Železničná stanica 4,8 09:18 10:18 13:48 15:48
ŠTRAND 6,0 09:20 10:20 13:50 15:50
Od km 1. spoj 2. spoj 3. spoj 4. spoj
ŠTRAND 0,0 14:15 16:15 18:15 19:15
ul. Šurianska – predajňa JEDNOTA 0,4 14:16 16:16 18:16 19:16
Železničná stanica 1,1 14:17 16:17 18:17 19:17
ul. M.R. Štefánika – Múzeum 1,5 14:18 16:18 18:18 19:18
ul. Gogoľova – Sociálna poisťovňa 1,8 14:21 16:21 18:21 19:21
ul. Bit nková – Pošta 2,5 14:23 16:23 18:23 19:23
ul. Nábrežná 93 2,8 14:26 16:26 18:26 19:26
ul. Nábrežná – predajňa CBA 3,4 14:27 16:27 18:27 19:27
ul. S.H. Vajanského 49 3,8 14:28 16:28 18:28 19:28
ul. S.H. Vajanského 27 4,1 14:30 16:30 18:30 19:30
ul. Gúgska 5 – Artézska studňa 4,8 14:32 16:32 18:32 19:32
ul. Petőfiho – Poliklinika 5,4 14:34 16:34 18:34 19:34
ul. T.G. Masaryka – Millénium 6,0 14:36 16:36 18:36 19:36

Ďalšie správy z domova i zo sveta nájdete aj na Dnes24, Facebooku a Instagrame.

Foto: ilustračné

Ďalšie aktuálne témy

Zdroj: TASR/Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín