Anton Hrachovský Futbal

Úvod Zámčanov do novej sezóny: V prvom dueli remíza s rezervou Fortunaligistu

V úvodnom zápase sezóny 2019/2020 získali hráči Nových Zámkov bod.

Ilustračný obrázok k článku Úvod Zámčanov do novej sezóny: V prvom dueli remíza s rezervou Fortunaligistu

Futbalisti FKM Nové Zámky vykročili do súťažného ročníka 2019/2020 v 3. Lige – Západ remízou s juniorkou FC Nitra. Už v úvodnom dejstve bola zápasu vtlačená pečať remízového stretnutia. V 8. minúte poslal hostí do vedenia vlastným gólom Július Varga ml., no už o minútu neskôr vyrovnal domáci Patrik Horáček.

Zverenci Imricha Csillaga sa tak po prvom zápase usadili na siedmej priečke, v druhom kole ich čaká duel na pôde Malženíc. Tie si v úvodnom kole pripísali najtesnejšiu výhru 1:0 s Gabčíkovom.

Futbal Slovensko: viac aktuálnych správ z futbalu

FKM Nové Zámky – FC Nitra B 1:1 (1:1)

Góly: 8. Varga (vlastný), 9. P. Horáček