Anton Hrachovský Futbal

Účinkovanie Komjatíc v Prezidentskom pohári: Obec zámockého okresu končí pred bránami štvrťfinále

Futbalisti FC Komjatice nastúpili v zápase druhého kola novej pohárovej súťaže proti tímu zo Šrobárovej.

Ilustračný obrázok k článku Účinkovanie Komjatíc v Prezidentskom pohári: Obec zámockého okresu končí pred bránami štvrťfinále
Zdroj: TASR

V druhom kola novej futbalovej pohárovej súťaže – Prezidentskom pohári nastúpili futbalisti FC Komjatice proti tímu FK Šrobárová. Do duelu vstúpili lepšie hosťujúci Komjatičania, keď sa vďaka zásahom Mateja Garaya a Mária Kreháka išli už do dvojgólového vedenia.

Ich náskok však zmazal dvomi gólmi domáci Kristián Cabada. O víťazovi a postupujúcom do štvrťfinále tak museli rozhodnúť strely zo značky pokutového kopu. V nich boli úspešnejší domáci futbalisti.

Futbal Slovensko: viac aktuálnych správ z futbalu

Nová súťaž hraná pod hlavičkou Slovenského futbalového zväzu sa objavila na slovenskej futbalovej scéne od sezóny 2019/2020. Nesie názov Prezidentský pohár a je určená pre amatérske futbalové kluby.

Do premiérového ročníka 2019/2020 sa prihlásilo 33 celkov. Po úvodných dvoch kolách bude nasledovať štvrtťfinále, semifinále a finále, ktoré je naplánované na 3. júna 2020.

FK Šrobárová – FC Komjatice 2:2 (1:2), 3:1 na pokutové kopy

Gól: 28., 52. Cabada – 5. M. Garay, 21. Krehák

Zostavy:

FK Šrobárová:
G. Kosztolányi, B. Babiš (16. Šenkár), Pavlusík (78. Gažo), Gere, Michalina, Tóth, A. Babiš, Geč (46. S. Kosztolányi), Sýkora, Cabada, Čepela (81. Méhes)

FC Komjatice:
Hajnala, Barta, Selický, Petráš, Šulík, Dragúň, Kmeťo (83. Buranský), Seidl (26. P. Garay), Bozáň (86. Forró), M. Garay, M. Krehák

Sledujte nás aj na Facebooku a Instagrame a nenechajte si ujsť ďalší zaujímavý obsah z Nových Zámkov a okolia.

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie