Trofej hokejových majstrovstiev sveta: Zavíta aj do Nových Zámkov, poznáme dátum!

Trofej pre budúceho hokejového majstra sveta zavíta aj do nášho mesta. Pozrite si, kedy a kde ju môžete v Nových Zámkoch vidieť.

Anton Hrachovský

Spomínaná trofej bola nedávno odhalená verejnosti na štadióne Ondreja Nepelu v Bratislave legendami svetového hokeja Mariánom Hossom a Patrikom Eliášom. A v týchto dňoch sa vďaka oficiálnemu sponzorovi hokejového šampionátu vydala na svoju tour po slovenských mestách, v rámci ktorej navštívi aj Nové Zámky.

Fanúšikovia hokeja tak aj v našom meste budú môcť vidieť či sa odfotiť s originálnou trofejou IIHF majstrovstiev sveta v ľadovom hokeji. Pre fanúšikov budú pripravené aj informačné panely o histórii slovenského a svetového hokeja a o histórii danej trofeje.

Na návštevníkov však čakajú aj ďalšie atrakcie. Môžu si napríklad prostredníctvom virtuálnej reality na vlastnej koži vyskúšať, aké je to byť hokejovým brankárom. Stánok oficiálneho sponzora hokejového šampionátu, ktorý trofej do slovenských miest prináša, bude návštevníkom v každom meste k dispozícii od 11:00 do 18:00 hod.

A v ktorý deň zavíta trofej hokejových majstrovstiev sveta do Nových Zámkov? Stane sa tak 13. apríla, vidieť ju budete môcť na Hlavnom námestí.

V priloženej fotogalérii si môžete pozrieť zábery z odhalenia spomínanej trofeje.

Sledujte nás aj na Instagrame a nenechajte si ujsť ďalší zaujímavý obsah z Nových Zámkov a okolia.

Zdroj: Dnes24.sk