Hokej

Tréner sa poďakoval fanúšikom: V takej atmosfére sa môže hrať v Zámkoch výborný hokej!

Hokejisti Nových Zámkov majú za sebou sériu prípravných zápasov a účinkovanie v Tipsport Kaufland cupe. Hlavný tréner poďakoval fanúšikom.

Zdroj: HC Nové Zámky

Býci ukončili pôsobenie v Tipsport Kaufland cupe na nepostupovom treťom mieste. Počas troch zápasov získali tri body. V prípravnom období ich ešte mal čakať dvojzápas so Žilinou. „Pre chorobu v tíme sú prípravné zápasy proti žilinským vlkom zrušené! Ďakujeme fanúšikom za pochopenie," informoval klub na sociálnej sieti.

Hokejový klub zverejnil zaujímavé video s rozhovorom s hlavným trénerom Martinom Hrnčárom.

„Veľmi sa mi páči fanúšikovský klub – fanklub. Ja by som im chcel za prvé strašne poďakovať, lebo presne pre toto sa ten šport hrá. V tej atmosfére, nielen pre našich hráčov, ale aj pre súperových, je to oveľa väčší náboj. Dodávajú obrovskú energiu. Sú 60 minút počuť. Veľký klobúk dole by som im chcel dať. Verím tomu, že keď opatrenia budú takéto alebo budú časom zmiernené a bude tu o mnoho viacej ľudí, že to bude ešte búrlivejšie a myslím si, že v takej atmosfére sa môže hrať v Zámkoch výborný hokej," povedal hlavný tréner A tímu Martin Hrnčár.

Hokej Slovensko: viac aktuálnych správ z hokeja

Po piatich týždňoch prípravy dostali hokejisti tri dni voľna. Otázka padla aj na tému legionárov, s ktorými klub začne novú sezónu.

„Toto si zatiaľ nechám pre seba. Budem sedieť s kolegami, budem sedieť s vedením: Teraz nejde o to, či je legionár. Bavíme sa o jeho výkonnosti. Nič iné ma nezaujíma. Ak vyhodnotíme tých päť týždňov, že spĺňalo sedem legionárov z deviatich alebo desiatich najvyššiu výkonnosť, tak si necháme tých 7. Ak zistíme, že Slováci boli pre nás zaujímavejší, úspešnejší, kvalitnejší a budeme mať väčšiu dôveru v to, čo predviedli, tak si necháme legionárov málo," dodal Martin Hrčnár.

Hokejisti Nových Zámkov odštartujú sezónu vonku. Druhého októbra sa postavia Banskej Bystrici. Prvý domáci zápas odohrajú v nedeľu 4. októbra proti Zvolenu.

Sledujte nás aj na Facebooku a Instagrame a nenechajte si ujsť ďalší zaujímavý obsah z domova i zo sveta.

Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie