Aktualizované Krimi

Tragická dopravná nehoda: V akcii boli aj leteckí záchranári, vodič auta neprežil

Leteckí záchranári sa ponáhľali na pomoc pri dopravnej nehode.

Ilustračný obrázok k článku Tragická dopravná nehoda: V akcii boli aj leteckí záchranári, vodič auta neprežil
7
Galéria
Zdroj: Polícia SR - Nitriansky kraj

Posádka leteckých záchranárov z Nitry letela vo štvrtok 2. januára ráno k dopravnej nehode dvoch osobných áut. Nehoda sa sa stala pri obci Zlatná na Ostrove (okres Komárno).

„Po pristátí záchranárskeho vrtuľníka v blízkosti miesta nehody, si záchranári prevzali do svojej starostlivosti 72-ročnú spolujazdkyňu z jedného osobného motorového vozidla,“ informuje hovorkyňa ATE, s.r.o. Zuzana Hopjaková.

Žena utrpela poranenie hlavy s tržnou ranou na hlave a otrasom mozgu.

„Po doplnení liečby bola pacientka preložená na palubu vrtuľníka a v stabilizovanom stave, pri vedomí letecky transportovaná do Fakultnej nemocnice v Nových Zámkoch. Vodič, žiaľ, utrpel poranenie, ktorým na mieste podľahol,“ dodáva Zuzana Hopjaková.

„70-ročnému vodičovi Daewoo Tico pravdepodobne náhle vošlo do jazdnej dráhy v protismere idúce vozidlo BMW. Či jeho 39 ročný vodič dostal šmyk, alebo nezvládol iný manéver je predmetom vyšetrovania. K jeho objasneniu prispeje aj znalecký posudok znalca z odboru cestnej dopravy. Napriek poskytnutej lekárskej pomoci na následky zranení na mieste nehody zomrel 70 ročný vodič Tica. Jeho spolujazdkyňa sa zranila ťažko a vodič BMW ľahko,“ informuje polícia na sociálnej sieti.

Sledujte nás aj na Facebooku a Instagrame a nenechajte si ujsť ďalší zaujímavý obsah z Nových Zámkov a okolia.

Foto: ilustračné

Tragická dopravná nehoda: V akcii boli aj leteckí záchranári, vodič auta nepreži
7
Galéria
Zdroj: Polícia SR - Nitriansky kraj
Zdroj: Dnes24.sk

Najčítanejšie