Rôzne

TOP 5 udalostí: Tieto články zaujali Zámčanov v roku 2018 najviac

Rok 2018 je minulosťou. Rozhodli sme sa preto pozrieť, ktoré témy vás v ňom zaujali najviac.

Ilustračný obrázok k článku TOP 5 udalostí: Tieto články zaujali Zámčanov v roku 2018 najviac
Foto: Anton Hrachovský

Rok 2018 bol rokom volebným. Svedčí o tom aj zvýšený záujem obyvateľov o témy, ktoré sa týkali volieb na post primátora a poslancov nášho mesta. Pozrite si, ktoré témy však zaujali zo všetkých najviac.

1. V novembri sme si volili dovedna 25 poslancov mestského zastupiteľstva. O voľby bol v našom meste veľký záujem. Svedčí o tom aj prvý najklikanejší článok za celý rok. Lákal vás prehľad poslancov, ktorých sme si zvolili na najbližšie obdobie ako svojich zástupcov. VÝSLEDKY KOMUNÁLNYCH VOLIEB: Kto všetko bol zvolený za mestského poslanca v Zámkoch?

2. S voľbami úzko súvisí aj druhý najčítanejší článok portálu NovéZámky24.sk v roku 2018. Na ustanovujúcom zastupiteľstve sa Otokar Klein dozvedel novú výšku svojho primátorského platu. Viac sa dozviete v článku Plat primátora Nových Zámkov: Akú sumu mu odklepol poslanecký zbor?

3. Počas roka bola dokončená rekonštrukcia miestnej tržnice. Mali ste po krk kvetov, zeleniny a ovocia? Organizátori prichystali Blšák, na ktorom mohli záujemcovia predať len použitý tovar. O akcie podobného zamerania je, zdá sa, v našom meste veľký záujem. Článok s názvom Chcete sa zbaviť nepotrebných vecí? Tržnica v Nových Zámkoch začína s Blšákom sa stal tretím najčítanejším príspevkom v roku 2018.

4. Tržnica v roku 2018 bodovala. Dôkazom je aj ďalší príspevok, v ktorom sme sa venovali téme miestneho trhoviska. Práce na rekonštrukcii odštartovali v januári 2018 a trvali až do leta. Už v úvode prác musela byť tržnica dočasne presťahovaná a vy ste sa o to zaujímali. Na tržnici v Nových Zámkoch začali práce: Dočasne je presťahovaná na nové miesto

5. Ľudstvo sa od nepamäti obracia tvárou k oblohe. Už od dávnych čias nás fascinovali vtáky, v moderných dobách žasneme nad umením akrobatických pilotov. Aj v roku 2018 sa do nášho mesta chystala letecká šou. Prvé informácie o podujatí boli lákadlom. Príspevok s názvom Zámčania sa môžu tešiť na letecký deň: Potvrdená je účasť týchto machrov, VIDEO sa prebojoval do TOP 5 najčítanejších článkov portálu NovéZámky24.sk v roku 2018.

Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie