Tipy na strávenie víkendu v Nových Zámkoch: Tieto podujatia spríjemnia voľné dni

Voľné dni môžete v Nových Zámkoch a okolí stráviť na rôznych podujatiach. Inšpirujte sa ponukou, ktorú sme pre vás vybrali.

Anton Hrachovský
Ilustračný obrázok k článku Tipy na strávenie víkendu v Nových Zámkoch: Tieto podujatia spríjemnia voľné dni
Foto: Anton Hrachovský

HC NOVÉ ZÁMKY B – HC TOPOĽČANY

24. novembra o 18:30, Zimný štadión

Hokejový víkend odštartuje na domácom ľade B-tím HC Nové Zámky, ktorý privíta hráčov Topoľčian. Za ´Žochárov´ hrá viacero hokejistov, ktorí v minulosti pôsobili práve v Nových Zámkoch. Hostia patria v 1. hokejovej lige do prvej štvorky, Zámčania sú stále na ôsmej priečke, ktorá zaručuje postup do play off.

MFK IVEKOL NOVÉ ZÁMKY – MIMEL LUČENEC

24. novembra o 19:30, ŠH Milénium

V piatok pokračuje aj futsalová extraliga. Zámčania v uplynulom kole len tesne podľahli Trnave 4:5 a chuť si budú chcieť napraviť proti tretiemu Lučencu.

JAZZ BLUES JAMBOREE

25. novembra o 18:00, Kino Mier

Stálou súčasťou novozámockej kultúrnej scény je hudobný festival Jazz Blues Jamboree, organizovaný miestnou radnicou. Pozitívne ohlasy zabezpečili jeho pokračovanie aj v tomto roku. Pôjde celkovo o jeho ôsmu edíciu.

NARODENINY OC AQUARIO

25. novembra od 15:00 do 18:00, OC Aquario

Narodeninový program s Romanom Juraškom prinesie tvorivé dielne, teátro Komika, kúzelníka Wolfa, maľovanie na tvár aj narodeninovú tortu. Vrcholom oslavy bude koncert Emmy Drobnej.

LIVE: INÝ ŠTÝL

25. novembra o 19:00, Irish Castle Pub

Koncert skupiny Iný Štýl spestrí sobotný večer. Tešiť sa môžu všetci, ktorí nadajú dopustiť na hity rokov minulých.

HC NOVÉ ZÁMKY – HC'05 BANSKÁ BYSTRICA

26. novembra o 16:00, Zimný štadión

Po piatkovom zápase v Poprade privítajú Novozámčania v zápase Tipsport ligy úradujúceho majstra z Banskej Bystrice. Hráči HC Nové Zámky sa budú spoliehať na podporu divákov, ktorú určite v týchto ťažkých (tri prehry v rade) časoch budú potrebovať.

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk

Odporúčame