Tip na knihu: Ďalší napínavý príbeh nechceného polovičiaka

Je to magický príbeh, ktorý už získal zápis do Guinnessovej knihy rekordov ako najprekladanejší debut a to ešte pred samotným vydaním. Prichádza Half Bad-Polozlý! A skôr či neskôr sa objaví aj na filmových plátnach...

Ilustračný obrázok k článku Tip na knihu: Ďalší napínavý príbeh nechceného polovičiaka
Zdroj: Dnes24.sk

Nové HRY O ŽIVOT, či nasledovník série TWILIGHT. Aj takto nazývajú novú sériu, z ktorej prvý diel HALF BAD – POLOZLÝ vyjde o pár dní.

Nathanovi koluje v žilách dvojaká krv. Je splodený zo zakázanej lásky medzi bielou čarodejnicou a najkrutejším a najmocnejším čiernym čarodejníkom. Preto uniká pred celým svetom.

No radšej mal zomrieť pri narodení, ako si to želala rada Bielych čarodejníc. Nechceného polovičiaka totiž čaká krutý osud. Pre večný boj medzi bielymi a čiernymi čarodejnicami bude žiť ako štvaná zver až do svojich sedemnástych narodenín. Vtedy sa rozhodne, na ktorú stranu skutočne patrí. Ale pod jednou podmienkou. Musí prijať tri dary a napiť sa krvi svojho predka, inak ho čaká smrť. Nathanova matka si však po jeho narodení siahla na život a o otcovi už dlhé roky nik nepočul. Nezostáva mu nič iné, len sa pokúsiť o nemožné – nájsť najobávanejšieho čierneho čarodejníka na svete. Svojho otca. Ale ako, keď nemôže nikomu veriť. Ani svojej láske!

Half Bad-Polozlý je nadprirodzený fantasy triler, ktorý vychádza ako prvá kniha novej vydavateľskej značky YOLI – čítanie pre mladých. YOLI ponúkne svetové hity, bestsellery a jedinečné knihy zo sveta fantasy, dystopie, ale aj romance. Súčasťou značky bude nielen nový web www.yoli.sk, ale aj špeciálna mobilná aplikácia, záložky a ďalšie vychytávky pre mladých.

Zdroj: Dnes24.sk

Odporúčame