Práca

Stáže, pracovné fleky aj start-upy: Využite Festival Kariéry aj vy!

Počas dlhých zimných mesiacov sa mnohí mladí ľudia zahrievajú myšlienkami na leto. S tým sa okrem iného spájajú aj festivaly, ktorých sa radi zúčastňujú. Tento rok sa na jeden môžu tešiť o čosi skôr – a okrem toho to nebude klasický, na aký sú zvyknutí.

Ilustračný obrázok k článku Stáže, pracovné fleky aj start-upy: Využite Festival Kariéry aj vy!
Zdroj: Dnes24.sk

Festival Kariéry sa totiž bude niesť v duchu pracovných príležitostí. Už dvadsiaty ročník tohto podujatia sa uskutoční 18. – 19. marca v Starej tržnici v Bratislave. Študenti a absolventi vysokých škôl sa budú môcť priamo stretnúť s predstaviteľmi prestížnych firiem a nových start-upov v príznačnej festivalovej atmosfére. Návštevníci sa môžu tešiť na zaujímavých speakrovi, akými budú napr. zakladateľ projektu TrashOut Jozef Vodička, strojca projektu "Rozbehni sa“ Juraj Kováč, trénerka osobného rozvoja Janette Šimková či Andrej Mikula, známy vďaka portálu timemanagement.sk. Na programe je aj diskusia, ktorú pripravuje ekonomický týždenník Trend, či kuchársky workshop od Jem iné.

Študenti budú mať v rámci tohto podujatia jedinečnú príležitosť spoznať bližšie zúčastnené firmy, a to vďaka rôznym interaktívnym workshopom. Pomocou nich sa budú môcť spolu s predstaviteľmi zastúpených spoločností podieľať na zaujímavých úlohách a prípadových štúdiách, čím môžu prejaviť svoj talent hneď na mieste a získať tak napríklad pracovné miesto alebo stáž vo firme.

Návštevníci – či už študenti alebo čerství absolventi vysokých škôl – budú mať vďaka dvom dňom stráveným na Festivale Kariéry skvelú príležitosť spoznať nových ľudí, získať nové skúsenosti a zažiť edutainment (spojenie vzdelania so zábavou) v praxi. No predovšetkým môžu v priamom kontakte s profesionálmi naštartovať svoju kariéru.

Chcete o podujatí NDK – Festival Kariéry vedieť viac? Ďalšie informácie nájdete na www.ndk.sk alebo na facebookovej stránke NDK – Národné Dni Kariéry.

Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie