Anton Hrachovský Hokej

Rezerva Zámkov ťahala za kratší koniec: Nad jej sily boli ´panteri´ z Považia

V dueli 1. hokejovej ligy si mladí hráči Nových Zámkov pripísali ďalšiu prehru. Tentoraz bol nad ich sily výber Považskej Bystrice.

Ilustračný obrázok k článku Rezerva Zámkov ťahala za kratší koniec: Nad jej sily boli ´panteri´ z Považia

Mladí hokejisti hrávajúci pod hlavičkou rezervného tímu MHC Nové Zámky si zmerali sily s hráčmi Považskej Bystrice, ktorí okupovali pred zápasom 9. priečku v lige.

O výsledku zápasu v podstate rozhodla už úvodná tretina, keď strelili hostia v priebehu 6 minút tri góly. Po bezgólovom druhom dejstve však Považania opäť pridali plyn a znova zaťažili konto domácich tromi gólmi, tentoraz v rozmedzí štyroch minút.

Dvakrát prekonal Glosára v bráne Nových Zámkov ich bývalý hráč Ján Zlocha ml. Najbližšie čaká Novozámčanov duel v piatok 5. októbra v Martine, ktorému patrí priebežná 2. priečka.

MHC Mikron Nové Zámky B – HK ‘95 Považská Bystrica 1:8 (0:4, 0:0, 1:4)

Góly: 55. Dobrotina – 7. Dolinajec (Cíger, Zlocha), 14. Zlocha (Cíger, J. Ďurkech), 19. Zlocha (Cíger, Fančovič), 20. Mokrohajský (Danielčak, Pšurný), 46. Koleda, 48. Trška (Pšurný), 50. Dolinajec (Cíger, J. Ďurkech), 60. Koleda (L. Ďurkech, J. Ďurkech) Rozhodovali: Žák – Šotek, Kovalík, vylúčení: 6:3, presilovky: 0:2, oslabenia: 0:0, divákov: 58