Prehra aj napriek vedeniu v polovici duelu: Nové Zámky podľahli Spišskej

Na duel 11. kola 1. hokejovej ligy vycestovali Novozámčania až do Spišskej Novej Vsi. So súperom dokonca viedli, no na body to nakoniec nestačilo.

Anton Hrachovský
Ilustračný obrázok k článku Prehra aj napriek vedeniu v polovici duelu: Nové Zámky podľahli Spišskej
Foto: Anton Hrachovský

Hráči rezervy MHC Nové Zámky nakoniec podľahli v zápase Spišiakom, ktorí o výhre rozhodli až v záverečnom dejstve. A to aj napriek tomu, že Novozámčania viedli 3:2, keď sa postupne presadili Buc, Vörös a Danilov. No od polovice zápasu sa totiž darilo iba domácim hráčom.

V drese Nových Zámkov sa opäť predstavili aj hráči A-tímu Peter König a Mathieu Henderson, bránu kryl Vladimír Glosár. V piatok ich čaká na domácom ľade Skalica, ktorej patrí 3. miesto. Zámky sú bez bodu posledné.

Hokej Slovensko: viac aktuálnych správ z hokeja

HK Spišská Nová Ves – MHC Mikron Nové Zámky B 5:3 (2:1, 1:2, 2:0)

Góly: 3. Václav (Findura), 12. Olejník (Findura, Vantroba), 34. Vartovník (Olejník, Findura), 49. Vartovník (Nagy, Olejník), 57. Findura – 7. Buc (Maroš, Ondrušek), 23. Vörös (Ryšavý, Kucsera), 29. Danilov (Sorokin, Dybanev)
Rozhodcovia: Mihaľov – Ordzovenský, Wolf. Vylúčení: 4:5 na 2 min. Využitie: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 221. Strely na bránu: 62:25.

Zostava MHC Nové Zámky B
Glosár – Kudrna, Sabo, König, Henderson, Štefánik, Sorokin, Petro, Evdokimov – Ryšavý, Vörös, Kucsera – Maroš, Buc, Ondrušek – Danilov, Gubó, Dybanev

Sledujte nás aj na Instagrame a nenechajte si ujsť ďalší zaujímavý obsah z Nových Zámkov a okolia.

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk