Viktória Botošová Od Vás

Podarené ZÁBERY z novozámockej spálne: Zarka (3) zaspáva v skutočne zvláštnych polohách :)

Začnite s nami týždeň s úsmevom. Snáď vám tento článok o niečo zlepší pracovný pondelok. Pozrite, aké vtipné momentky zachytila Novozámčanka Silvi, ale aj ďalší naši čitatelia z Nových Zámkov a okolia.

Ilustračný obrázok k článku Podarené ZÁBERY z novozámockej spálne: Zarka (3) zaspáva v skutočne zvláštnych polohách :)
Zdroj: Dnes24.sk

Internet je plný vtipných fotografií domácich miláčikov. Výnimkou nie sú ani Nové Zámky. Aj v Zámkoch a okolí sa odohralo majiteľom domácich miláčikov, veľa vtipných situácií, pri ktorých našťastie nechýbal foťák, či mobilný telefón.

parádnymi zábermi sa s nami podelili už viacerí a tentokrát aj Novozámčanka Silvi Horváthová (23). Pozrite si podarené zábery Zary (3), ktoré doma zvečnili, ale aj ďalšie vydarené momentky od našich čitateľov v galérii.

Báli sa, čo ich čaká doma

„Zarka je Jack Russelka a 16.apríla oslávila 3 roky a máme ju od úplného prcka,“ začala spokojne majiteľka Zary, no trošku sa nám aj posťažovala.

„Zara nás privádzala aj do šialenstva. Báli sme sa chodiť domov z práce, lebo dokázala aj z ničoho urobiť neporiadok, už ako 10 týždňové šteniatko,“ spomína na začiatky Zary v novom domove.

Vystrájala doma i vonku

Ako dodala vonku sa tiež nesprávala ako úplny anjelik, keďže od malička využila každú mláku po daždi po svojom. „Vtipná je každá príhoda, keď náhodou nájde blato, tak v tom momente ho rozhrabe a váľa sa v ňom. Viď fotky…,“ uvádza Silvi.

Najhoršie, čo vyviedla bolo, keď mala asi 12 týždňov a vonku niečo zožrala. „Dva týždne som behala k veterinárovi, čo len chudla, vracala a nič nejedla. To bolo úplne najhoršie,“ posťažovala sa majiteľka malej nezbednice.

„Keď bola malá, dvakrát mi vykradla skriňu, kde som mala veci na tvorenie a rozflákala všetko na miniatúrne halušky. To stihla opäť, kým som bola v práci,“ hovorí o útoku Zary na jej skriňu.

„Teraz sa tomu smejem, ale vtedy som plakala,“ spomína Silvi.

Podľa jej ďalších slov, je to však teraz úplne inak a momentálne je Zara najlepší pes na svete.

Aj u vás je veselo, podeľte sa o momentky s nami

To, čo dokážu postvárať niektoré zvieratká, sa len tak nevidí. Dúfame, že vás tieto fotky aspoň potešia, alebo, že si dnes aj vďaka nášmu článku nájdete dôvod na úsmev. Pozrite si aj ďalšie vydarené zábery našich čitateľov v galérii.

Máte podobné fotky, alebo dokonca lepšie? Tak sa nimi pochváľte a pošlite nám ich na mail botosova@global24.sk , radi ich uverejníme v našom ďalšom článku.

Čítajte aj:

Foto: Archív čitateľov

Zbierka šialených polôh na spanie, no aj iné vydarené momentky
25
Galéria
Zdroj: Dnes24.sk
Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie