Ilustračný obrázok k článku Obmedzenia v Šuranoch potrvajú do konca novembra: Zverejnili obchádzkové trasy
Zdroj: TASR/František Iván

Obmedzenia v Šuranoch potrvajú do konca novembra: Zverejnili obchádzkové trasy

V Šuranoch sa začalo s výstavbou okružnej križovatky. Polícia upozorňuje na obchádzkové trasy.

Správy
Správy

Obmedzenia v Šuranoch potrvajú do konca novembra: Zverejnili obchádzkové trasy

V Šuranoch sa začalo s výstavbou okružnej križovatky. Polícia upozorňuje na obchádzkové trasy.

Ilustračný obrázok k článku Obmedzenia v Šuranoch potrvajú do konca novembra: Zverejnili obchádzkové trasy
Zdroj: TASR/František Iván

„Okresný dopravný inšpektorát Okresného riaditeľstva Policajného zboru v Nových Zámkoch oznamuje vodičom, že Mesto Šurany v spolupráci s Úradom Nitrianskeho samosprávneho kraja a zhotoviteľom stavebných prác realizuje stavebné práce na vybudovaní okružnej križovatky na ceste II/580, III/1526 a miestnej ceste M.R. Štefánika v Šuranoch," informovala polícia.

Jeden z úsekov preto bude uzatvorený až do konca novembra. Práce sa začali 20. septembra a potrvajú do 30. novembra.

Úplne uzavretá je križovatka ciest II/580, III/1526 a miestnej cesty M. R. Štefánika.

„Preto žiadame vodičov, aby rešpektovali prenosné dopravné značenie a ďakujeme za ich trpezlivosť a ohľaduplnosť," vyzvala polícia.

Prinášame vám aj podobu obchádzkových trás, ktorú zverejnila polícia.

Prečítajte si tiež

Obchádzková trasa pre nákladné vozidlá nad 3,5 tony

Vedená bude v smere z Levíc na Nitru, Galantu a Nové Zámky a tiež v opačnom smere z Nových Zámkov, Galanty a Nitry po tej istej trase. V smere z Levíc odbočia nákladné vozidlá na križovatke cesty II/580 so Štrkovou ulicou na Štrkovú ulicu, pokračovať budú po ulici na Vŕšku do Kostolného Seku, kde sa napoja na cestu III/1526 – Kostolná ulica. Ďalej budú pokračovať cez Kostolný Sek do Lipovej a od križovatky ciest III/1526 a III/1499 budú pokračovať po ceste III/1499. Na križovatke ciest III/1499 a I/64 vozidlá smerujúce na Nitru odbočia doprava a vozidlá smerujúce na Galantu a Nové Zámky odbočia doľava. Týmto smerom sa dostanú vozidlá na okružnú križovatku ciest I/64 a II/580, kde bude obchádzka ukončená. Vozidlá smerujúce opačným smerom teda do Levíc, pôjdu po rovnakej trase.

Obchádzková trasa pre osobné vozidlá do 3,5 tony

Vedená bude po miestnych cestách. V smere od Levíc sa začne obchádzková trasa na križovatke ulíc SNP, Malá a Matunákova. Pokračovať bude po Matunákovej ulici ďalej po Bottovej ulici, ktorá sa zjednosmerní v smere od Matunákovej ulice k Hasičskej ulici. Ďalej bude trasa viesť po Hasičskej ulici, Hledíkovej ulici, ulici MDŽ až po križovatku ulíc SNP, MDŽ a Bernolákova. Tu bude obchádzková trasa ukončená. V smere od Nových Zámkov, Galanty a Nitry sa začne obchádzková trasa na križovatke ulíc SNP, MDŽ, Bernolákova. Pokračovať bude po ulici MDŽ, Hledíkovej a po Májovej ulici, ktorá sa zjednosmerní v smere od Hasičskej ulice po Matunákovu ulicu. Ďalej bude trasa viesť po Matunákovej ulici až po križovatku ulíc SNP, Malá, Matunákova. Tu bude obchádzková trasa ukončená.

Ďalšie správy z domova i zo sveta nájdete aj na Dnes24, Facebooku a Instagrame.

Foto: ilustračné

Ďalšie zaujímavé čítanie

❗️POZOR! V ŠURANOCH JE PRE PRÁCE NA BUDOVANÍ KRUHOVEJ KRIŽOVATKY UZATVORENÁ CESTA DO KONCA NOVEMBRA❗️ Okresný dopravný...

Posted by Polícia SR - Nitriansky kraj on Monday, September 20, 2021
Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín