Anton Hrachovský Práca

Novozámčania s príležitosťou na zmenu: Burza ponúkne voľné pracovné miesta

Veľa Novozámčanov musí dochádzať za prácou mimo mesta, prípadne nie sú spokojní s inými podmienkami. Možno práve toto je ideálna príležitosť na zmenu.

Ilustračný obrázok k článku Novozámčania s príležitosťou na zmenu: Burza ponúkne voľné pracovné miesta
Zdroj: TASR

Ste bez práce alebo rozmýšľate, že skúsite šťastie niekde inde? V Nových Zámkoch sa chystá podujatie, ktoré navštíviť nemusí byť na škodu veci.

Burza práce v Nových Zámkoch

Stovky až tisícky Novozámčanov cestujú denne za prácou do iných slovenských miest. Ďalšiu skupinu zamestnaných často kvári nízky plat, prípadne iné nevyhovujúce pracovné podmienky. A potom sú tu samozrejme nezamestnaní.

Pre nejedného z nich by mohla byť zmena (nadobudnutie) pracovného pomeru zmenou vítanou. Teraz majú, aspoň niektorí z nich, príležitosť spraviť k tomu prvý krok. Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Nové Zámky totiž organizuje Burzu práce 2019.

Uskutoční sa 21. februára 2019 od 9:00 do 12:00 v priestoroch úradu na adrese F. Kapisztóryho 1, 940 36 Nové Zámky.

„Účasť na burze prisľúbilo 13 zamestnávateľov zo širokého okolia, ich skladba sa oproti minulej burze trochu zmenila. Pozvaných je viac ako 400 uchádzačov o zamestnanie,“ prezradil Marián Karlovský z referátu služieb pre zamestnávateľa na Úrade práce, sociálnych vecí a rodiny Nové Zámky.

Uchádzači evidovaní na úrade dostanú pri odchode z burzy potvrdenie o hľadaní si práce. ´Ospravedlnenku´ do práce dostanú aj tí, ktorí už zamestnaní sú.

Sledujte nás aj na Instagrame a nenechajte si ujsť ďalší zaujímavý obsah z Nových Zámkov a okolia.

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie