Anton Hrachovský Šport

Slovenský pohár družstiev v bowlingu pozná svojho víťaza. Stal sa ním opäť klub z Nových Zámkov.

Ilustračný obrázok k článku Novozámčania najlepší na Slovensku: Obhájili titul v Slovenskom pohári družstiev
Zdroj: pixabay

Novým bowlingovým majstrom Slovenska v kategórií mužov sa stal Michal Jakobei, ktorý vo finále zdolal Mareka Kečkéša 2:0 na zápasy. Na delenom 3. mieste skončili na národnom šampionáte v bowlingovom centre BNC Bratislava Alex Basala a Miroslav Koník.

Na víťaznej listine sa však nachádza aj novozámocká stopa.

Triumf v Slovenskom pohári družstiev 2018/2019 obhájilo družstvo EUREKO Nové Zámky, ktoré zdolalo vo finále družstvo CITYBOWLING Bratislava.

Na celkovom 3. mieste skončilo družstvo 4 SPORT Prešov, 4. miesto získala Spišská Nová Ves.

Sledujte nás aj na Instagrame a nenechajte si ujsť ďalší zaujímavý obsah z Nových Zámkov a okolia.