Nové Zámky porazili Zvolen: V predĺžení rozhodol Seppänen

Hokejisti Nových Zámkov uspeli na ľade Zvolena. Vyhrať sa im podarilo zásluhou gólu v predĺžení.

Ilustračný obrázok k článku Nové Zámky porazili Zvolen: V predĺžení rozhodol Seppänen
Zdroj: Rastislav Búgel

Nové Zámky majú za sebou ďalší zo série prípravných zápasov. Cestovali na zvolenský ľad.

„Hoci sa do vedenia dostali v 15. minúte zásluhou Marcineka domáci hokejisti, v úvode druhej tretiny vyrovnal na 1:1 presnou strelou Obdržálek. V polovici stretnutia vrátil jednogólový náskok Rytierom Hammond, no zeleno-bieli opäť rýchlo odpovedali, tentokrát zásluhou Rogoňa. V poslednej časti riadnej hracej doby sa skóre nemenilo, nasledovalo tak predĺženie, kde o víťazstve Býkov rozhodol Seppänen,“ informuje novozámocký klub na svojom webe.

Hokej Slovensko: viac aktuálnych správ z hokeja

HKM Zvolen – HC Mikron Nové Zámky 2:3 pp (1:0, 1:2, 0:0 – 0:1)

Góly: 15. Marcinek (Hraško), 28. Hammond (Hraško, Stupka) – 21. Obdržálek (Sepppänen, Bajtek), 34. Rogoň (Štrauch, Holovič), 62. Seppänen. Vylúčenia: 5:6. Presilovky: 1:0. Oslabenia: 0:0.

HKM Zvolen: Trenčan – Betker, Michalčin, Hraško, Gajdoš, Meliško, Kubka, Debnár, Gubančok – Nuutinen, Zuzin, Ďuriš – R. Bondra, Hammond, McPherson – Kelemen, Viedenský, Stupka – Marcinek, Tibenský, Chlepčok

HC Mikron Nové Zámky: Pavlas (30. Trutt) – Hain, Holenda, Fereta, Mikuš, Šeliga, Västilä, Ordzovenský, Drtina – Bajtek, Seppänen, Obdržálek – Okoličány, Holovič, Štrauch – Rogoň, Embrich, Záhradník – Ondrušek, Nemec, Andrisík

Sledujte nás aj na Facebooku a Instagrame a nenechajte si ujsť ďalší zaujímavý obsah z domova i zo sveta.

HKM Zvolen - HC Mikron Nové Zámky 2:3pp

🎬🏒 Zostrih piateho prípravného zápasu HKM Zvolen - HC Mikron Nové Zámky (2:3pp) 🗒 Report: bit.ly/ZV_NZ_report