Anton Hrachovský Hokej

Kolotoč prípravných zápasov pred novým ročníkom Tipsport ligy pokračuje. Hráči Nových Zámkov vycestovali do Topoľčian.

Ilustračný obrázok k článku Nové Zámky nestačili na Topoľčany: O víťazovi prípravného duelu rozhodlo predĺženie

Hokejisti Nových Zámkov prehrali v šiestom prípravnom zápase s Topoľčanmi 2:3 po predĺžení. Lepšie do zápasu vstúpili domáci, keď sa v druhej tretine ujali vedenia.

V záverečnom dejstve sa podarilo Novozámčanov otočiť skóre, no vedenie stratili niekoľko minút pred koncom. O víťazstve tak rozhodlo predĺženie, v ktorom boli úspešnejší „Žochari“.

Pre Novozámčanov to bola piata prehra v príprave po tom, ako nestačili na Levice, Zvolen, rakúsky Klagenfurt, poľské Tychy a ako vyhrali s francúzskym Mulhouse. Najbližší duel odohrajú Zámčania 27. augusta na ľade Ferencvárošu.

Hokej Slovensko: viac aktuálnych správ z hokeja

HC Topoľčany – MHC Mikron Nové Zámky 3:2 pp (0:0, 1:0, 1:2 – 1:0)

Góly Topoľčian: Kluka, Gergel, Bystričan

Zostavy

HC Topoľčany
Kompas – Komžík, Huba, Uhnák, Šturdík, Gergel, Kluka, Španko, Špankovič, Lantoš, Hrudík, Ďurčo, Bajan, Kubek, Pekarčík, Bystričan, Laššo, Buc, Čičmanec, Nemček, Mikolášek, Hřebíček

MHC Nové Zámky:
Pavlas – Drtina, Hain – Mikuš, Pavúk – Hatala, Ordzovenský – Ondrušek, Kudrna – Šmída, Hruška, Mikula – Jurík, Urban, Bajtek – Stupka, Jaša, Rogoň – Fábry, Bečka, Múčka

Sledujte nás aj na Facebooku a Instagrame a nenechajte si ujsť ďalší zaujímavý obsah z Nových Zámkov a okolia.