Najklikanejšie témy týždňa: 5 udalostí, ktoré vás počas týždňa zaujali najviac

Ani sme sa nenazdali a máme tu záver týždňa. Ten bol v našom meste bohatý na zaujímavé udalosti. Pozrite si prehľad toho, na čo ste klikali najčastejšie.

Anton Hrachovský
Ilustračný obrázok k článku Najklikanejšie témy týždňa: 5 udalostí, ktoré vás počas týždňa zaujali najviac
Foto: Anton Hrachovský

Záchrana malého chlapčeka

Policajti z Nových Zámkov zažili v službe drámu ako z filmu. Situáciu nakoniec zvládli. Po prijatí oznámenia, že na Léckej ulici v Nových Zámkoch sa na parapete okna na štvrtom poschodí pohybuje malé dieťa, vyrazili okamžite na miesto.

Kyselinový útok

Na Nábrežnej ulici v Nových Zámkoch neznáma osoba poliala neznámou žieravou látkou na tvári ženu venčiacu psa. Žena o niekoľko hodín v nemocnici zomrela.

Majáles

Tradičná akcia napíše v našom meste svoj ďalší ročník. Miestna radnica a Mestská spoločnosť Novovital prichystali aj tento rok novozámocký Majáles. Kým v roku 2018 sa odohal na Hlavnom námestí, tentoraz ho čaká nová lokalita.

Ocenenie zdravotnej sestry

Ministerka zdravotníctva SR Andrea Kalavská ocenila lekárov, sestry a iných zdravotníckych pracovníkov. V jednej z kategórií bola ocenená aj zástupkyňa nemocnice v Nových Zámkoch.

Koniec vojny v Nových Zámkoch

Cez víkend sa zaplnená novozámocká Sihoť stala svedkom bojových manévrov. Mesto Nové Zámky v spolupráci s Klubom vojenskej histórie Tyrnau a občianskym združením Za troma mostami zorganizovalo počas 5. a 6. apríla podujatie Koniec vojny v Nových Zámkoch.

Sledujte nás aj na Instagrame a nenechajte si ujsť ďalší zaujímavý obsah z Nových Zámkov a okolia.

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk