Najklikanejšie témy týždňa: 5 udalostí, ktoré vás počas týždňa zaujali najviac

Ďalší týždeň je čochvíľa za nami. Pozrite si prehľad toho, na čo ste uplynulých sedem dní klikali najčastejšie.

Anton Hrachovský
Ilustračný obrázok k článku Najklikanejšie témy týždňa: 5 udalostí, ktoré vás počas týždňa zaujali najviac
Foto: Anton Hrachovský

Koniec zubnej pohotovosti

Zubných pohotovostí na Slovensku je menej ako šafranu a situácia sa ešte zhoršila. Ak vás často trápia problémy so zubami a ste z Nových Zámkov či blízkeho okolia, táto správa vás nepoteší. Miestna zubná pohotovosť totiž zavrela svoje brány.

Búrlivý americký sen rodáka zo Zámkov

Z Nových Zámkov pochádza viacero osobností, o ktorých sa časom dozvedel celý svet. Jednou z nich je aj Robert Vano, medzinárodne uznávaný fotograf, ktorý sa preslávil svojím umením v New Yorku, Paríži či Miláne.

Dopravná nehoda a päť zranených

dopravnej nehode došlo v pondelok 9. apríla 2018 večer, krátko pred 21:00 v smere od Šale na Nové Zámky na križovatke Čiky.

Vzácny vták pri Bánove

Podľa Romana Slobodníka zo združenia Ochrana dravcov na Slovensku bol najťažší lietajúci vták na svete – drop veľký videný pri obci Bánov v okrese Nové Zámky, na území, ktoré je súčasťou Chráneného vtáčieho územia Dolné Považie.

Čambalova prehra

Novozámčan Roland Čambal bol nakoniec jediným Slovákom v 12-zápasovom programe podujatia v Bratislave. Jeho súperom bol juhokórejský zápasník Jae Young Kim, ktorého bilancia pred týmto duelom bola úctihodných 9 výhier z 10 zápasov.

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk

Odporúčame