Najklikanejšie témy týždňa: 5 udalostí, ktoré vás počas týždňa zaujali najviac

Ďalší týždeň je čochvíľa za nami. Pozrite si prehľad toho, na čo ste uplynulých sedem dní klikali najčastejšie.

Anton Hrachovský
Ilustračný obrázok k článku Najklikanejšie témy týždňa: 5 udalostí, ktoré vás počas týždňa zaujali najviac
Foto: Anton Hrachovský

Nešťastie pri Nových Zámkoch

Tragédia v obci v novozámockom okrese. Podľa slov polície mladého muža ešte skúšal oživovať kamarát, žiaľ, ten zraneniam podľahol.

Rebríček najlepších škôl

Inštitút pre ekonomické a sociálne reformy (INEKO) zverejnil najnovšie rebríčky základných a stredných škôl na Slovensku. V rámci letnej aktualizácie boli doplnené aktuálne údaje o výsledkoch žiakov v celoštátnych testovaniach piatakov a deviatakov na ZŠ a výsledky absolventov SŠ v externej časti maturitných skúšok. Ktoré školy sú spomedzi všetkých hodnotené ako najlepšie a ktoré novozámocké sa umiestnili v týchto rebríčkoch najlepšie?

Krvavá dráma

Podľa dostupných policajných informácií chceli v pondelok 11. septembra 2017 krátko pred treťou hodinou ráno policajti z Obvodného oddelenia PZ v Želiezovciach skontrolovať vodiča vozidla Peugeot odstaveného pri pohostinstve v Želiezovciach.

Oberačkové slávnosti

V Nových Zámkoch sa i tento rok uskutoční obľúbené podujatie, nielen pre milovníkov nápoja bohov. V termíne od 22. do 23. septembra 2017 sa budú totiž na Hlavnom námestí v Nových Zámkoch organizovať Oberačkové slávnosti.

Jarmok v Šuranoch

Predposledný septembrový víkend (22. – 23. septembra 2017) sa bude v Šuranoch konať tradičný, 30. novodobý Šuriansky jarmok. Mesto už zverejnilo kompletný program.

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk

Odporúčame