Správy

Kompletný HARMONOGRAM: Na kúpalisko vás odvezie bezplatný Štrandbus

Aj počas tohtoročného leta sa dostanú Novozámčania na Štrand bezplatným autobusom. Pozrite si harmonogram jázd.

Ilustračný obrázok k článku Kompletný HARMONOGRAM: Na kúpalisko vás odvezie bezplatný Štrandbus
Foto: Anton Hrachovský / Zdroj: Dnes24.sk

Obľúbený bezplatný Štrandbus premáva v Nových Zámkoch od roku 2006. Inak tomu nebude ani v roku 2020.

Premávka Štrandbusu odštartuje už v prvý prázdninový deň. Tešiť sa môžeme na klimatizovaný autobus, ktorý vás odvezie po nezmenenej trase. Premávať bude každý deň prevádzky kúpaliska Štrand.

Každý deň vyštartujú smetrom na Štrand štyri spoje z autobusovej zastávky pri športovej hale Milénium na ulici T. G. Masaryka. Rovnako štyri autobusy odvezú návštevníkov kúpaliska smerom do mesta.

Harmonogram cesty Štrandbusu:

Od km 1. spoj 2. spoj 3. spoj 4. spoj
ul. T.G. Masaryka – Milénium 0,0 09:00 10:00 13:30 15:30
ul. Petőfiho – Poliklinika 0,6 09:02 10:02 13:32 15:32
ul. Gúgska – Pri kríži 1,3 09:05 10:05 13:35 15:35
ul. S.H. Vajanského 27 1,8 09:07 10:07 13:37 15:37
ul. S.H. Vajanského 49 2,2 09:09 10:09 13:39 15:39
ul. Nábrežná – predajňa CBA 2,6 09:10 10:10 13:40 15:40
ul. Nábrežná 93 3,2 09:11 10:11 13:41 15:41
ul. Bit nková – Pošta 3,5 09:12 10:12 13:42 15:42
ul. Gogoľova – Sociálna poisťovňa 4,1 09:14 10:14 13:44 15:44
ul. M.R. Štefánika – Múzeum 4,5 09:16 10:16 13:46 15:46
Železničná stanica 4,8 09:18 10:18 13:48 15:48
ŠTRAND 6,0 09:20 10:20 13:50 15:50
Od km 1. spoj 2. spoj 3. spoj 4. spoj
ŠTRAND 0,0 14:15 16:15 18:15 19:15
ul. Šurianska – predajňa JEDNOTA 0,4 14:16 16:16 18:16 19:16
Železničná stanica 1,1 14:17 16:17 18:17 19:17
ul. M.R. Štefánika – Múzeum 1,5 14:18 16:18 18:18 19:18
ul. Gogoľova – Sociálna poisťovňa 1,8 14:21 16:21 18:21 19:21
ul. Bit nková – Pošta 2,5 14:23 16:23 18:23 19:23
ul. Nábrežná 93 2,8 14:26 16:26 18:26 19:26
ul. Nábrežná – predajňa CBA 3,4 14:27 16:27 18:27 19:27
ul. S.H. Vajanského 49 3,8 14:28 16:28 18:28 19:28
ul. S.H. Vajanského 27 4,1 14:30 16:30 18:30 19:30
ul. Gúgska 5 – Artézska studňa 4,8 14:32 16:32 18:32 19:32
ul. Petőfiho – Poliklinika 5,4 14:34 16:34 18:34 19:34
ul. T.G. Masaryka – Milénium 6,0 14:36 16:36 18:36 19:36

Sledujte nás aj na Facebooku a Instagrame a nenechajte si ujsť ďalší zaujímavý obsah z domova i zo sveta.

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie