Anton Hrachovský Hokej

Klub usporiadal autogramiádu: S hokejistami sa bavilo množstvo fanúšikov, VIDEO

Hokejoví fanúšikovia každého veku si prišli na svoje. Osobne sa stretli so svojimi obľúbenými hráčmi novozámockého hokejového tímu.

Zdroj: Dnes24.sk

Vo štvrtok 6. februára sa v centre mesta konala autogramiáda hokejistov HC Nové Zámky. Zúčastnila sa jej desiatka hráčov.

Spolu s kapitánom tímu Jurajom Juríkom sa usilovne podpisovali a fotili s fanúšikmi aj Peter Mikuš, Patrik Rogoň, Christián Pavlas, Marek Drtina, Václav Stupka, Marcel Holovič, Andrej Hatala, Radim Hruška i Filip Bajtek.

Na fanúšikov čakali podpisové karty, no množstvo z nich si donieslo vlastné dresy, kartičky či iné zberateľské predmety. So spoločnou fotkou svojho obľúbenca odišlo aj množstvo najmenších spomedzi fanúšikov.

Hokej Slovensko: viac aktuálnych správ z hokeja

Druhá plánovaná autogramiáda sa bude konať v Nesvadoch a to 15. februára o 15:00 v areáli termálneho kúpaliska. Zúčastniť by sa jej mali okrem iných aj Patrik Števuliak, Peter Ordzovenský ale i brankár Patrik Nechvátal, ktorého len nedávno klub získal z Popradu.

Tipsport ligu čaká reprezentačná prestávka. V najbližšom zápase sa Novozámčania predstavia až 12. februára na domácom ľade proti Banskej Bystrici.

Vo fotogalérii a na videu: Prvá z autogramiád hráčov HC Nové Zámky počas sezóny 2019/2020.

Sledujte nás aj na Facebooku a Instagrame a nenechajte si ujsť ďalší zaujímavý obsah z Nových Zámkov a okolia.

Chcete mať vždy po ruke aj informácie zo Slovenska či zo sveta? Sledujte facebook Dnes24.

Autogramiáda hokejistov HC Nové Zámky
16
Galéria
Foto: Anton Hrachovský
Zdroj: Dnes24.sk

Najčítanejšie