Anton Hrachovský Práca

Je tu šanca získať nové zamestnanie: V Zámkoch bude hľadať pracovníkov 15 firiem

Ak si stále hľadáte ideálnu prácu, je tu na to vhodná príležitosť. V Nových Zámkoch sa bude konať Burza práce, na ktorej si budete môcť vybrať z množstva ponúkaných pozícií.

Ilustračný obrázok k článku Je tu šanca získať nové zamestnanie: V Zámkoch bude hľadať pracovníkov 15 firiem
Foto: Monika Vengrínová / Zdroj: Dnes24.sk

Možnosť získať nové zamestnanie i zaujímavé kontakty ponúkne nielen Novozámčanom Burza práce. Organizuje ju miestny Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny a konať sa bude 15. novembra 2018 (od 9:00 do 12:00) v priestoroch úradu na adrese F. Kapisztóryho 1, 940 36 Nové Zámky.

Príde Amazon i Jaguar Land Rover

Stretnutie sa bude odohrávať vo veľkej zasadačke, kam budú postupne pozývaní uchádzači o zamestnanie. Ak ich niektorý zo zamestnávateľov zaujme, môžu sa s jeho zástupcami porozprávať a vymeniť si kontakty. Pri odchode im Úrad práce poskytne ďalšie doplňujúce informácie. Účasť pre záujemcov je samozrejme zdarma.

Účasť na burze prisľúbilo 15 zamestnávateľov zo širokého okolia, najmä z novozámockého okresu a Nitrianskeho kraja, medzi nimi Amazon či Jaguar Land Rover ale aj zamestnávatelia napríklad zo Šurian alebo Kolárova. Okrem nich bude mať na burze zastúpenie aj personálna agentúra Manpower.

Dopytu je v Zámkoch stále dosť

„Najväčší dopyt je po operátoroch výroby, tieto ponuky sa pohybujú v desiatkach a stovkách. Veľmi žiadaní sú aj pracovníci v oblasti služieb, ako sú kuchári či čašníci. Samozrejme, záujem je aj o obsadenie vysoko špecializovaných pozícii, ako sú elektrikári, CNC frézari. Momentálne je takmer každá profesia nedostatková,“ prezradil Marián Karlovský z referátu služieb pre zamestnávateľa na Úrade práce, sociálnych vecí a rodiny Nové Zámky.

Karlovský zároveň dodal, že uchádzači evidovaní na úrade dostanú pečiatku o hľadaní si práce. ´Ospravedlnenku´ do práce dostanú aj tí, ktorí už zamestnaní sú.

Sledujte nás aj na Instagrame a nenechajte si ujsť ďalší zaujímavý obsah z Nových Zámkov a okolia.

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie