Hľadáte nové zamestnanie? Navštívte burzu práce v našom meste!

Nájsť si vyhovujúcu prácu vo svojom meste alebo jeho okolí je snom mnohých Zámčanov. Takáto ponuka však nepadá z neba len tak, hocikedy. Pripravovaná burza práce je zameraná na poskytovanie užitočných informácií a poradenstva o voľbe povolania.

Ilustračný obrázok k článku Hľadáte nové zamestnanie? Navštívte burzu práce v našom meste!
Zdroj: TASR

Nájsť si vyhovujúcu prácu vo svojom meste alebo jeho okolí je snom mnohých Zámčanov. Takáto ponuka však nepadá z neba len tak, hocikedy. Pripravovaná burza práce je zameraná na poskytovanie užitočných informácií a poradenstva o voľbe povolania. Na burze si budú môcť uchádzači vybrať zo zoznamu voľných flekov. Veď ako sa hovorí, nikdy nevieš…Možno vám nejaký sadne ako uliaty.

"Podujatie sa uskutoční vo štvrtok 10. novembra od 9:00 do 12:00 v priestoroch Úradu práce, sociálnych vecí a rodiny Nové Zámky na Kapisztóryho ulici,“ informuje webová stránka mesta Nové Zámky.

Burza práce a informácií je určená uchádzačom o zamestnanie aj žiakom posledných ročníkov základných škôl „Hlavným cieľom burzy je zvýšiť informovanosť o možnostiach uplatnenia sa na trhu práce, vytvoriť si predstavu o tom, ako trh práce funguje a po ktorých profesiách je zo strany zamestnávateľov najvyšší dopyt, keďže na trhu práce stále rezonuje nesúlad medzi dopytom, zamestnávateľom a ponukou pracovnej sily,“ píše sa v pozvánke UPSVaR.

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk

Odporúčame