Aktualizované Krimi

Ničivý požiar vo výrobnej hale: Škody odhadli na takmer dva milióny eur, FOTO

Hasiči od pondelka 27. januára bojujú s požiarom vo výrobnej hale. Oheň ju zachvátil krátko pred piatou hodinou ráno.

Ilustračný obrázok k článku Ničivý požiar vo výrobnej hale: Škody odhadli na takmer dva milióny eur, FOTO
32
Galéria

Pri príchode hasičov už bola požiarom zasiahnutá takmer celá budova výrobnej haly číslo 5 v Šuranoch.

„Desiatky hasičov už 55 hodín zasahujú pri požiari výrobnej haly v Šuranoch, ktorý vypukol v pondelok skoro ráno. Na mieste sú v týchto chvíľach profesionáli zo Šurian, Zlatých Moraviec, Nitry, Malaciek, Komárna, Trnavy, Nových Zámkov, Topoľčian, Štúrova a členovia dvoch dobrovoľných hasičských zborov zo Šurian,“ v stredu na poludnie informovali hasiči.

Pri udalosti nedošlo k žiadnym zraneniam zasahujúcich hasičov.

„ V zadnej časti objektu sa nachádza veľké množstvo uskladnených pneumatík, ktoré tlejú a dymia. Hasiči ich pomocou univerzálnych nakladačov presúvajú na iné miesto, kde ich zalievajú. Počas dnešného dňa budú hasiči naďalej pokračovať v likvidačných prácach,“ informovalo v stredu 29. januára Prezídium Hasičského a záchranného zboru na sociálnej sieti.

„Na mieste udalosti bol zriadený kontajner pre dlhodobé zásahy a zázemie pre zasahujúcich hasičov a členov riadiaceho štábu v podobe nafukovacieho stanu,“ informovalo Prezídium Hasičského a záchranného zboru.

„Vyšetrovateľ Odboru kriminálnej polície v Nových Zámkoch začal prípad vyšetrovať ako trestný čin všeobecného ohrozenia. Predbežne vyčíslené škody vo viacerých firmách dosiahli bezmála dva milióny eur,“ informuje polícia.

Správu budeme aktualizovať!

Sledujte nás aj na Facebooku a Instagrame a nenechajte si ujsť ďalší zaujímavý obsah z Nových Zámkov a okolia.

Zdroj: Facebook
Požiar výrobnej haly v Šuranoch
32
Galéria
Zdroj: TASR

Rýchle správy

Najčítanejšie