Futbalové ihrisko v Šuranoch ožije: Do mesta sa chystá obľúbená MUFUZA

Neďaleko Nových Zámkov bude veselo. Zábavu rozprúdi veľmi populárne mužstvo futbalových zázrakov MUFUZA, vďaka ktorej nebude núdza ani o známe osobnosti z televízie či divadla. Čítajte viac info...

Mesto Šurany a Mužstvo futbalových zázrakov si pre vás pripravili Mega deň s MUFUZOU. Už tento víkend 17. júna 2017 sa futbalové ihrisko v Šuranoch premení na dejisko futbalovej exhibície. Príďte sa pozrieť na športové výkony osobností známych z kultúry, športu a médií! Svoj športový talent predvedú na futbalovom zápase proti mužstvu Starí páni Šurany.

Pestrý program odštartuje Futbalová akadémia s legendami, ako sú Vladimír Kinder, Štefan Maixner či Marek Holý. Nudiť by sa nemali ani dámy, tie si môžu užiť Cvičenie s olympioničkami Martinou Halinárovou-Jašičovou a Oli Beständig. A ich krásne oči dozaista poteší vystúpenie majstra sveta v kulturistike Ľuboša Maliňáka.

Futbalové výkony však nie sú pre všetkých a tí, čo si radi užijú trochu hudby, nebude chýbať ani kultúrna vložka programu. O tú sa postarajú Rockoví klasici v podaní Mariána Greksu, Henryho Tótha a strýca Ayala. Svoju Country music predvedie Allan Mikušek, Vlasta Mudríková vás prevedie Krásami folklóru a vypočuť si budete môcť i Najkrajšie muzikálové melódie v podaní Karola Čálika, Jakuba Ružičku, Petra Makranského a Róberta Haláka.

Pobaviť sa budete môcť na tanečnej súťaži Let´s dance i na estrádne pásmo plné humoru a dobrej zábavy zoskupenia Ftipák v podaní Ivana Vojteka, Paľa Topoľského, Rasťa Piška, Doda Duchoviča, Ľuboša Maliňáka, Rasťa Sokola, Igora Krempaského, „Mravca“ a Iva Hlaváčka.
Deň ukončí hudobné vystúpenie Nech sa darí hudobníkov Suverena a Samuela Tomečka a napokon Oldies párty DJa Roba Majlinga.
Samozrejme sa nezabudne ani na deti, o ich program sa postará divadielko pre najmenších KIKI a RIKI.

Akcia štartuje 17. júna od 12:00 a potrvá minimálne do polnoci. Vstupné 2 eurá.

Pozrite si KOMPLETNÝ PROGRAM akcie:

12:00 – Futbalová akadémia s legendami (Vladimír Kinder, Štefan Maixner, Marek Hollý)

13:00 – Cvičenia s olympioničkami pre ženy a dievčatá (Martina Halinárová – Jašicová a Oľga Beständigová)

14:00 – Divadelné predstavenie pre najmenších KIKI a RIKI ( „Mirec“ Babjak, Jakub Ružička )

15:00 – Futbalový zápas STARÍ PÁNI ŠURANY – MUFUZA (moderuje Stano Gális)

17:15 – 18:00 – Rockoví klasici (Marián Greksa, Henry Tóth, strýco Ayala)

18:00 – Country music (Alan Mikušek)

18.30 – Krásy folklóru (heligonkárka a speváčka Vlasta Mudríková)

19.00 – Lets dance – Tanečná súťaž (Stano Gális)

19:15 – Ftipák – estrádne pásmo plné humoru a skvelej hudby (Ivan Vojtek, Palo Topoľský, Rasťo Piško, Dodo Duchovič, Ľuboš Maliňák, Rasťo Sokol,Igor Krempaský, Mravec, Ivo Hlaváček)

20:30 – Najkrajšie muzikálové melódie (Karol Čálik, Jakub Ružička, Peter Makranský, Róbert Halák)

21:15 – Nech sa darí… (Suvereno & Samuel Tomeček)

22:00 – Oldies párty Mufuza (DJ Robo Majling)

foto: ilustračné

(PR správa)

Zdroj: Facebook
Zdroj: PR

Odporúčame

Tento článok nie je možné komentovať.