Dráma až do konca: Býci podľahli Prešovu až gólom v predĺžení, FOTO

Hokejisti Nových Zámkov majú za sebou prvý súťažný zápas v aktuálnej sezóne. Na svojom ľade privítali súpera z Prešova.

Ilustračný obrázok k článku Dráma až do konca: Býci podľahli Prešovu až gólom v predĺžení, FOTO
9
Zdroj: TASR/Henrich Mišovič

Hokejisti HC 21 Prešov zvíťazili v nedeľňajšom zápase 2. kola Tipos extraligy na ľade HC MIKRON Nové Zámky 3:2 po predĺžení. Víťazný gól strelil v 62. minúte kanadský obranca Gordon Ballhorn.

Na predošlé víťazstvo nenadviazali

Prešovčania majú za sebou úspešný vstup do sezóny, keď počas úvodného extraligového víkendu zvíťazili v oboch zápasoch. V piatok otvorili sezónu domácim víťazstvom nad Liptovským Mikulášom 4:3. Novozámčania v prvom domácom zápase nenadviazali na piatkové víťazstvo z Nitry 5:1.

Prečítajte si tiež

HC MIKRON Nové Zámky – HC 21 Prešov 2:3 po predĺžení (1:1, 1:0, 0:1 – 0:1)

Góly: 14. Farley (Lee, Jackson), 37. Lee (Jackson) – 16. Martin (Girduckis), 46. Žilka (Girduckis), 62. Ballhorn (Bespalov). Rozhodovali: Fridrich, Stano – Junek, Gegáň, vylúčení: 3:4 na 2 min., presilovky a oslabenia: 0:0, 1638 divákov.

Nové Zámky: Kantor – Hatala, Kozák, Knižka, Lee, Ligas, Roman, Laurenčík – Jackson, Johnson, Farley – Mišiak, Dickman, Klempa – Šišovský, J. Mikúš, T. Mikúš – Hajnik, Ondrušek, Babeliak

Prešov: Bespalov – O. Turan, D. Jendroľ, Ballhorn, Lalík, Giles, Rajnoha, Thomka, Nátny – Krajč, Šimun, A. Nauš – Šimek, Gerlach, Sýkora – Žilka, Girduckis, Martin – K. Jendroľ, Klíma, Neuls

Ďalšie správy z domova i zo sveta nájdete aj na Dnes24, Facebooku a Instagrame.