Ilustračný obrázok k článku Debakel Zámčanov v Kalnej: S posledným tímom ligy prehrali na nulu
Zdroj: Rastislav Búgel

Debakel Zámčanov v Kalnej: S posledným tímom ligy prehrali na nulu

Futbalisti Nových Zámkov sa predstavili na ihrisku Kalnej nad Hronom. Tím, ktorému patrilo pred zápasom posledné miesto, hráčov FKM poriadne vyškolil.

Anton Hrachovský Futbal

V pondelňajšej dohrávke siedmeho kola 3. Ligy- Západ vybehli futbalisti FKM Nové Zámky na trávnik Kalnej nad Hronom. Zámčania, ktorí vycestovali len s dvomi náhradníkmi to však mali na pôde posledného tímu ligy náročné a už v prvom polčase niekoľkokrát inkasovali.

O výsledku bol rozhodnuté v podstate už v 16. minúte, keď sa v priebehu desiatich minút presadili domáci Bojda, Pánik a Pacalaj. Krátko po zmene strán pridal Daniel Bojda druhý gól v zápase a Kalná viedla už 4:0.

Do konca duelu už ani jeden z gólmanov neťahal loptu zo siete a tak si domáci pripísali prvú výhru v aktuálnej sezóne. Vďaka nej sa posunuli na predposledné miesto pred Galantu. Novým Zámkom patrí desiata priečka.

V ôsmom kole sa Novozámčania predstavia v sobotu 21. septembra na domácej pôde proti Myjave. Tej patrí pozícia lídra ligy.

Futbal Slovensko: viac aktuálnych správ z futbalu

KFC Kalná nad Hronom – FKM Nové Zámky 4:0 (3:0)

Góly: 6., 47. Bojda, 11. Pánik, 16. Pacalaj