Anton Hrachovský Šport

Bronz z majstrovstiev Slovenska: V súbojoch kanoistov sa presadil aj Štúrovčan

Na majstrovstvách Slovenska v rýchlostnej kanoistike mal zastúpenie aj novozámocký okres. Vodák zo Štúrova obsadil jedno z miest na stupni víťazov.

Ilustračný obrázok k článku Bronz z majstrovstiev Slovenska: V súbojoch kanoistov sa presadil aj Štúrovčan

Nováky hostili májové mastrovstvá Slovenska v rýchlostnej kanoistike na dlhých tratiach (5000 m).

Štúrovčan na stupňoch víťazov

V K1 mužov triumfoval Tomáš Holka (VK Tatran Karlova Ves Bratislava), v C1 si prvenstvo odniesol Dávid Fekete (KCK Šamorín). Medzi ženami boli najrýchlejšie v K1 Jessica Zatlkajová (KRK Nováky) a v C1 Sandra Tinková (KK TTS Trenčín).

Spomedzi štartujúcich pretekárov sa výrazne presadil aj jeden zo Štúrova – Tomáš Janoštiak obsadil v kategórii C1 tretie miesto.