Anton Hrachovský Kultúra

Aj v roku 2019 navštívi Mikuláš okres Nové Zámky: Kedy a kde ho bude možné stretnúť?

Sviatok, ktorý poteší všetky deti, sa už blíži. Do nášho mesta opäť zavíta Mikuláš. Vieme, kedy a kde ho budete môcť v Nových Zámkoch a Štúrove stretnúť.

Ilustračný obrázok k článku Aj v roku 2019 navštívi Mikuláš okres Nové Zámky: Kedy a kde ho bude možné stretnúť?
9
Galéria

Advent sa nezadržateľne blíži a s ním súvisí aj obľúbený sviatok, nielen medzi deťmi. Mikuláš prináša do domu radosť a pocit očakávania. Často sa naňho tešia aj dospelí, aby sa aspoň na okamih preniesli do svojich detských čias.

Dnes už je známe, kedy presne táto tradičná postava zavíta aj so svojimi pomocníkmi do Nových Zámkov a tiež do Štúrova.

Mikuláš v Nových Zámkoch

Tak ako aj po minulé roky, Mikuláš príde potešiť deti a dospelých z Nových Zámkov. Ukáže sa vo štvrtok 5. decembra o 17:00 na Hlavnom námestí. Nebudú chýbať pesničky, hry, diskotéka. S vrecom plným darčekov mu pomôžu jeho pomocníci čert a anjel.

Pán s dlhou bradou a darčekmi sa však ukáže aj v jednom z nákupných centier. Presnejšie, v nedeľu 8. decembra od 15:00 do 17:00 sa postará o dobrú náladu v OC Aquario, kde mu bude pri rozprávkových Vianociach robiť spoločnosť Grinch. Pre poslušné deti má táto dvojica prichystané balíky s prekvapením.

Štúrovo – Mikuláš na pešej zóne

Obľúbený muž zavíta aj na juh Slovenska, do Štúrova. V sprievode svojich pomocníkov anjela a čerta sa s batohom plným prekvapení sa ukáže tiež 5. decembra 2019. Obyvatelia sa s ním môžu stretnúť na pešej zóne od 16:00.

Vo fotogalérii: Privítanie Mikuláša v Nových Zámkoch v roku 2018.

Sledujte nás aj na Facebooku a Instagrame a nenechajte si ujsť ďalší zaujímavý obsah z Nových Zámkov a okolia.

Foto: ilustračné

Mikuláš navštívil Nové Zámky a rozosvietil centrum mesta
9
Galéria
Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie