Anton Hrachovský Šport

Hráči MFK Ivekol Nové Zámky prehrali v druhom štvrťfinálovom súboji play off VARTA Futsal ligy na domácej palubovke s Wild Boys Bratislava a v sérii prehrávajú 0:2 na zápasy.

Ilustračný obrázok k článku Zámčania privítali ´divochov´ z Bratislavy: Aj v druhom zápase súperovi podľahli

Napriek prehre sa domáci ujali vedenia už v 8. minúte, keď sa presadil Bombicz. Súper však ešte do prestávky otočil skóre tromi gólmi a polčas tak skončil 2:3 z pohľadu domácich. Tí pridali v druhom dejstve ešte jeden gól, no Bratislavčania ich strelili ešte päť a upravili tak stav série na 2:0 z ich pohľadu. Tretí zápas série je na programe 24. marca v Bratislave.

Ivekol Nové Zámky – Wild Boys '02 Bratislava 3:8 (2:3)

Góly: Bombicz 2, Gál – Henry Shoji Fuzimoto Hatakeyama, Vangel, Javnický po 2, Matyi, Luiz Henrique Moreira Rodrigues Da Silva