Viktória Botošová Hokej

Prvé body v MOL lige doma: Takto sa naši popasovali s prvým súperom

Víťazi minuloročnej sezóny, novozámockí hokejisti získali prvé body v tejto sezóne! Pozrite, ako sa bielo- zelení potrápili v prvom zápase.

Ilustračný obrázok k článku Prvé body v MOL lige doma: Takto sa naši popasovali s prvým súperom

Nové Zámky nastúpili na svoje prvé stretnutie MOL ligy v tejto sezóne. Na ľade minuloročného posledného tímu sa očakával jasný priebeh. Teda aspoň ak by sme sa obzreli za minulou sezónou. No opak bol pravdou. Stretnutie do bodky naplnilo tohto sezónne očakávania a predpoklady, že v MOL lige nebude slabým súperom. Újpešt v stretnutí viedol po dvoch tretinách 1:5, ale Zámčania výborným výkonom dokázali vyhrať tretiu tretinu 0:4 a vybojovať si tak predĺženie, v ktorom Faith rozhodol o víťazstve bielo- zelených. Už zajtra 19.septembra sa môžeme tešiť na prvý domáci zápas MOL ligy HC Nové Zámky – Csíkszereda so začiatkom o 18. Hodine.

Výsledky: 17.9.2014 Újpest – HC Nové Zámky 5:6p (1:1, 4:0, 0:4– 0:1)
Tretiny: 1:1, 4:0, 0:4– 0:1.
Góly a asistencie: 16. Tapio (Mihálik, Elomo), 25. Demiters (Elomo, Mihálik), 32. Elomo (Mihálik, Tapio), 34. Turbucz (Coleman, Garbacz), 40. Elomo (Mihálik, Ďurák) – 11. Frolík (Kameš, Kropáč), 42. Čaládi (Uhnák, Štefanka M.), 47. Hurtaj (Frolík, Kameš), 49. Uram (Podstavek), 60. Polčík (Uram), 62. Faith (Šiška, Frolík).
Rozhodcovia: Babic, Kincses- Soós, Németh.
Vylúčenia: 4:6