Viktória Botošová
Futbal
Kompletný futbalový PREHĽAD: Aké zápasy nás čakajú prvý septembrový víkend?
Prinášame vám prehľad futbalových stretnutí, ktoré sa odohrajú nasledujúce dni v našom regióne. Pozrite, kto si to s kým rozdá.
III. LIGA ZSFZ
5.KOLO
- 05.09.2015 16:00 KFC KOMÁRNO – – FK SPARTAK VRÁBLE
- 05.09.2015 16:00 MŠK – THERMÁL VEĽKÝ MEDER – – FK DAC 1904 DUNAJSKÁ STREDA
- 05.09.2015 16:00 FKM NOVÉ ZÁMKY – – FC ŠTK 1914 ŠAMORÍN
- 05.09.2015 16:00 MFK DUBNICA NAD VÁHOM – – FC BANÍK HN PRIEVIDZA & HANDLOVÁ
- 05.09.2015 16:00 FC SLOVAN GALANTA – – FKS NEMŠOVÁ
- 05.09.2015 18:00 OFC RUSSEL GABČÍKOVO – – FC SPARTAK TRNAVA
- 06.09.2015 16:00 FC NEDED – – ŠK LR CRYSTAL
- 06.09.2015 16:00 OTJ PALÁRIKOVO – – MFK TOPVAR TOPOĽČANY
- 06.09.2015 16:00 TJ DRUŽSTEVNÍK VEĽKÉ LUDINCE – – MŠK PÚCHOV
IV. LIGA SK.JV ZSFZ
5.KOLO
- 05.09.2015 11:00 KFC KALNÁ NAD HRONOM – – FK SLOVAN LEVICE
- 05.09.2015 16:00 MŠO ŠTÚROVO – – TJ VEĽKÉ LOVCE
- 05.09.2015 16:00 FK VLČANY – – TJ SLOVAN ČEĽADICE
- 06.09.2015 10:30 FC NITRA – – ČERMÁŇSKY FK NITRA
- 06.09.2015 16:00 ŠK TVRDOŠOVCE – – ŠK ŠURANY
- 06.09.2015 16:00 TJ IMEĽ – – MŠK ŽELIEZOVCE
- 06.09.2015 16:00 TJ DRUŽSTEVNÍK DVORY NAD ŽITAVOU – – OTJ HORNÉ OBDOKOVCE
- 06.09.2015 16:00 FC VION ZLATÉ MORAVCE – – FK KOLÁROVO
V. LIGA VÝCHOD ZSFZ
5.KOLO
- 05.09.2015 16:00 FC KOMJATICE – – TJ DRUŽSTEVNÍK TEKOVSKÉ LUŽANY
- 05.09.2015 16:00 FK MARCELOVÁ – – MŠK HURBANOVO
- 05.09.2015 16:00 FC OKOLIČNÁ NA OSTROVE – – ŠK SOKOL STARÝ TEKOV
- 06.09.2015 16:00 TJ LOKOMOTÍVA BÁNOV – – ŠK TERMÁL PODHÁJSKA
- 06.09.2015 16:00 ŠK KMEŤOVO – – FK ACTIV KOMÁRNO
- 06.09.2015 16:00 TJ DRUŽSTEVNÍK BEŠEŇOV – – ŠK NESVADY
- 06.09.2015 16:00 FK TJ LOKOMOTÍVA KOZÁROVCE – – OŠK SVÄTÝ PETER
- 06.09.2015 16:00 TJ DRUŽSTEVNÍK HONTIANSKA VRBICA – – OŠK DOLNÝ OHAJ
VI. LIGA SK.JV ZSFZ
5.KOLO
- 06.09.2015 15:30 OŠK MOJZESOVO – – FC SEMEROVO
- 06.09.2015 15:30 ŠK VLKAS – – 1. FC ČERNÍK
- 06.09.2015 15:30 OFK HUL – – ŠK SVODÍN
- 06.09.2015 15:30 TJ AGRO ZEMNÉ – – TJ DRUŽSTEVNÍK MICHAL NAD ŽITAVOU
- 06.09.2015 15:30 TJ LOKOMOTÍVA ÚĽANY NAD ŽITAVOU – – TJ SALKA
- 06.09.2015 15:30 TJ AC MUŽLA – – FC VEĽKÝ KÝR
- 06.09.2015 15:30 TJ DRUŽSTEVNÍK TRÁVNICA – – FK SLOVAN RASTISLAVICE
- 06.09.2015 15:30 FK ČECHY – – OŠK LIPOVÁ
VII. LIGA OBFZ NZ
5.KOLO
- 05.09.2015 15:30 ŠK ANDOVCE – – ŠK TERMÁL PODHÁJSKA
- 05.09.2015 15:30 ŠK-SOKOL JASOVÁ – – ŠK TVRDOŠOVCE
- 06.09.2015 10:30 OFK JATOV – – OFK KOLTA
- 06.09.2015 15:30 FC BÍŇA – – TJ DRUŽSTEVNÍK BRUTY
- 06.09.2015 15:30 ŠK RADAVA – – TJ SOKOL GBELCE
- 06.09.2015 15:30 MŠO ŠTÚROVO – – TJ PRI OÚ NÁNA
- 06.09.2015 15:30 FC STREKOV – – OBECNÝ FUTBALOVÝ KLUB OFK MAŇA
VIII. LIGA OBFZ NZ
3.KOLO
- 06.09.2015 15:30 FK SLOVAN DEDINKA – – TJ DRUŽSTEVNÍK KAMENNÝ MOST FO ODDIEL
- 06.09.2015 15:30 ŠK ŠURANY – –
- 06.09.2015 15:30 TJ NOVÁ VIESKA – – FUTBALOVÝ KLUB FC BARDOŇOVO
- 06.09.2015 15:30 TJ DRUŽSTEVNÍK OBID – – TJ DRUŽSTEVNÍK KOMOČA
- 06.09.2015 15:30 TJ FO KAMENICA NAD HRONOM – – TJ DRUŽSTEVNÍK DUBNÍK
- 06.09.2015 15:30 FC STREKOV – – TJ DRUŽSTEVNÍK BELÁ
Foto: ilustračné
Zdroj: Futbalnet.sk