Hokejisti Nových Zámkov prekvapili na východe: Zo Spišskej vezú všetky tri body

Novozámocký B-tím cestoval na ďaleký východ Slovenska. O výsledku rozhodla tretia tretina.

Ilustračný obrázok k článku Hokejisti Nových Zámkov prekvapili na východe: Zo Spišskej vezú všetky tri body

Zámčania rozhodli o výhre až v tretej tretine, keď v priebehu piatich minút dokázali streliť tri góly. V novozámockom drese sa strelecky presadili dvaja hráči – po dva góly pridali German MurašovDominik Rehák. V najbližšom zápase sa Zámčania predstavia v stredu 17. januára a to na domácom ľade proti gladiátorom z Trnavy. Tí majú na konte rovnaký počet bodov ako Novozámčania (26).

HK Spišská Nová Ves – HC Nové Zámky B 2:4 (0:0, 2:1, 0:3)

Góly: 22. Mikula, 37. Paločko – 38., 49. Murašov, 53., 54. Rehák
Rozhodovali: Korba – Wolf, Riš, vylúčení: 2:6, presilovky a oslabenia: 0:0, 267 divákov