Viktória Botošová
Futbal
Ďalší futbalový víkend pred nami: Kto si s kým zahrá a kedy?
Aj tento víkend bude pre futbalových fanúšikov divácky zaujímavý. Pozrite rozpis všetkých súťaží v regióne na tento víkend.
Prehľad víkendových zápasov vám budeme prinášať každý týždeň počas súťaže. Diváci a fanúšikovia môžu teda tento víkend sledovať niekoľko zápasov, v ktorých budú kluby III. a IV. ligy, I., II. a III. triedy bojovať o body s cieľom vylepšiť si postavenie v tabuľke.
III. liga
21. kolo (29.03.2015)
- 28.03.2015 15:00 – MŠK – Thermál Veľký Meder – TJ Družstevník Veľké Ludince
- 28.03.2015 15:00 – FKM Nové Zámky – FKS Nemšová
- 28.03.2015 15:00 – MFK Topvar Topoľčany – FK Púchov
- 28.03.2015 15:00 – KFC Komárno – MFK Vrbové
- 29.03.2015 15:00 – TJ ISKRA Borčice – PFK Piešťany
- 29.03.2015 15:00 – TJ Gabčíkovo – FC Neded
- 29.03.2015 15:00 – FK Slovan Levice – FK DAC 1904 Dunajská Streda (B)
- 29.03.2015 15:00 – FK Spartak Vráble – OTJ Palárikovo
- 29.03.2015 15:00 – FC Spartak Trnava © – ŠK LR CRYSTAL
IV. liga JV
19. kolo (29.03.2015)
- 28.03.2015 15:00 – MŠK Želiezovce – FC Slovan Galanta
- 28.03.2015 15:00 – MŠO Štúrovo – ŠK Šurany
- 28.03.2015 15:00 – FK Kolárovo – FK Vlčany
- 29.03.2015 15:00 – FK Močenok – ŠK Tvrdošovce
- 29.03.2015 15:00 – FC ViOn Zlaté Moravce (B) – TJ Slovan Čeľadice
- 29.03.2015 15:00 – OTJ Horné Obdokovce – TJ Družstevník Dvory nad Žitavou
- 29.03.2015 15:00 – TJ Veľké Lovce – Čermáňsky FK Nitra
- 29.03.2015 15:00 – KFC Kalná nad Hronom – FC Nitra (B)
I.trieda ObFZ NZ dospelí
19. kolo (29.03.2015)
- 28.03.2015 15:00 – ŠK Vlkas – OFK Hul
- 29.03.2015 15:00 – Obecný futbalový klub OFK Maňa – ŠK Kmeťovo
- 29.03.2015 15:00 – FK Čechy – ŠK Svodín
- 29.03.2015 15:00 – TJ Družstevník Michal nad Žitavou – TJ AC Mužla
- 29.03.2015 15:00 – OŠK Lipová – FK Slovan Rastislavice
- 29.03.2015 15:00 – TJ AGRO Zemné – TJ Lokomotíva Úľany nad Žitavou
- 29.03.2015 15:00 – FC Semerovo – OŠK Mojzesovo
- 29.03.2015 15:00 – TJ Družstevník Trávnica – TJ Salka
II.trieda ObFZ NZ dospelí
13. kolo (29.03.2015)
- 28.03.2015 15:00 – ŠK Tvrdošovce (B) – TJ pri OÚ Nána
- 29.03.2015 15:00 – FC Strekov – OFK Kolta
- 29.03.2015 15:00 – OTJ Palárikovo (B) – ŠK Termál Podhájska (B)
- 29.03.2015 15:00 – ŠK-Sokol Jasová – TJ SOKOL Gbelce
- 29.03.2015 15:00 – TJ Nová Vieska – FC Bíňa
- 29.03.2015 15:00 – TJ Družstevník Bruty – 1. FC Černík
III.trieda ObFZ NZ dospelí
13. kolo (29.03.2015)
- 29.03.2015 15:00 – ŠK Radava –
- 29.03.2015 15:00 – TJ FC Rúbaň – FK Slovan Dedinka
- 29.03.2015 15:00 – TJ Družstevník Komoča – TJ FO Kamenica nad Hronom
- 29.03.2015 15:00 – MŠO Štúrovo (B) – ŠK Andovce
- 29.03.2015 15:00 – TJ Družstevník Belá – TJ Družstevník Kamenný Most FO oddiel
- 29.03.2015 15:00 – OFK Jatov – TJ Družstevník Obid
Foto: ilustračné
Zdroj: Dnes24.sk